Боруссія Д — Мілан — 0:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-10-04 23:53 4 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) і Мілан ... Боруссія Д — Мілан — 0:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

4 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) і Мілан (Італія).

Боруссия Д - Милан - 0:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаБоруссия Д - Милан - 0:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Боруссія Д (Дортмунд) — Мілан (Італія) — 0:0 (0:0)

Попередження: Шлоттербек (19), T. Reijnders (23), Е. Кан (25)

Огляд матчу Боруссія Д — Мілан:

У довгоочікуваному матчі Ліги чемпіонів УЄФА на легендарному стадіоні SIGNAL IDUNA PARK дортмундська «Боруссія» зустрілася з «Міланом». Обидві команди були сповнені рішучості здобути перемогу і зробити ще один крок до виходу в турнір. Однак, незважаючи на всі зусилля, матч завершився безгольовою нічиєю. Від самого початку зустрічі атмосфера на полі була напруженою, вболівальники з нетерпінням чекали, що ж відбуватиметься на полі. Перший тайм пройшов у запеклій боротьбі, обидві команди продемонстрували свої оборонні якості. У перерві рахунок став 0:0, і глядачі з нетерпінням чекали гольових моментів у другому таймі. Другий тайм розпочався з новою енергією та рішучістю з обох сторін. Однак надійна оборона і втрачені можливості не дозволили забити жодного гола. Загострення матчу відбилося в кількості жовтих карток, отриманих гравцями. На 19-й хвилині жовту картку отримав гравець дортмундської «Боруссії» Н. Шлоттербек, а на 23-й хвилині — гравець «Мілана» Т. Рейндерс. Рейндерс. Е. Кан із дортмундської «Боруссії» також був попереджений жовтою карткою на 25-й хвилині. Картки свідчили про те, що матч проходив у гострій боротьбі, і обидві команди прагнули отримати перевагу. Під час гри були проведені заміни, щоб внести свіжі сили і стратегічні зміни.

На 58-й хвилині «Мілан» замінив Т. Побегу на Ю. Адлі, намагаючись змінити динаміку півзахисту. Дортмундська «Боруссія» відповіла на 64-й хвилині заміною Й. Брандта на К. Адеємі, сподіваючись на перелом. На 69-й хвилині «Мілан» здійснив шквал замін: Д. Калабріа, О. Жиру та К. Пулішич були замінені на А. Флоренці, Н. Окака, Н. Ока. Флоренці, Н. Окафора і С. Чуквуезе відповідно. Дортмундська «Боруссія» також зробила дві заміни на 72-й хвилині: замість Ж. Байно-Гіттенса і Ф. Нмечі на поле вийшли Д. Мальєн і М. Реус. У міру того як матч вступав у завершальну стадію, напруга наростала, і зустріч ставала дедалі гострішою. На 81-й хвилині жовту картку отримав гравець дортмундської «Боруссії» М. Хуммельс, поповнивши список вилучень у матчі. Залишалися лічені хвилини, і обидві команди відчайдушно шукали можливість забити пізній переможний гол. На 85-й хвилині «Боруссія» зробила останню заміну, замінивши Н. Фулкруга на Ю. Мулкруга. Фулкруга на Ю. Мукоко. Однак матч так і закінчився без прориву для обох команд. На 88-й хвилині жовту картку отримав гравець «Мілана» Ю. Муса, що поставило крапку в напруженому поєдинку, який упродовж усього матчу тримав уболівальників у напрузі. Хоча підсумковий рахунок може розчарувати деяких глядачів, які сподівалися на голи, матч продемонстрував оборонні можливості обох команд. Дортмундській «Боруссії» і «Мілану» тепер належить перегрупуватися і посилити атакувальні дії, щоб продовжити свій шлях у Лізі чемпіонів УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ньюкасл — Боруссія Д, ПСЖ — Мілан.