Селтік — Лаціо — 1:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2023-10-04 23:55 4 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Селтік (Глазго) і Лаціо (Рим). ... Селтік — Лаціо — 1:2. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

4 жовтня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Селтік (Глазго) і Лаціо (Рим).

Селтик - Лацио - 1:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаСелтик - Лацио - 1:2. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Селтік (Глазго) — Лаціо (Рим) — 1:2 (1:1)
Голи: К. Фурухаші (12) — Весіно (29), Педро (90+6)

Попередження: N. Phillips (45+2), Луїс Альберто (61), Валентин Кастельянос (74), L. Palma (81), Весіно (90+3)

Огляд матчу Селтік — Лаціо:

У захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА на «Селтік Парк» у напруженій боротьбі зійшлися «Селтік» і «Лаціо». Уболівальники обох команд, які жадали перемоги, отримали задоволення від видовища, яке тримало їх у напрузі до самого фінального свистка. У перерві рахунок був рівним — 1:1, і обидві команди до перерви зуміли забити по м’ячу. Першим на 12-й хвилині відзначився К. Фурухаші, який скористався помилкою захисту і переправив м’яч у ворота воротаря «Лаціо». На це «Лаціо» відповів на 29-й хвилині голом М. Вечіно, який продемонстрував відмінне самовладання і зрівняв рахунок. Наприкінці першого тайму, коли Н. Філліпс із «Селтіка» отримав жовту картку за невчасне втручання в гру, італійська команда додала в упевненості й стала домінувати в матчі.

Це послужило тривожним сигналом для господарів поля, яким нагадали про необхідність зберігати самовладання в такому відповідальному матчі. На початку другого тайму обидві команди провели заміни: у складі «Селтіка» замість Л. Пальми з’явився Ян Хен Джун, а Н. Філліпс замінив К. Картер-Вікерса. Зі свого боку, «Лаціо» теж зробив заміну: Феліпе Андерсон замінив Г. Ісаксена, а Луїс Альберто — М. Гуендузі. По ходу матчу напруга наростала, і суддя змушений був давати жовті картки. На 61-й хвилині попередження отримав Луїс Альберто («Лаціо»), а на 74-й хвилині — Т. Кастелланос. На 81-й хвилині жовту картку за порушення правил отримав Л. Пальма із «Селтіка». На останніх хвилинах матчу «Селтік», здавалося, зрівняв рахунок, коли Л. Пальма влучив у сітку, але гол було скасовано через офсайд. Розчарування посилилося, коли на 90-й хвилині «Лаціо» забив гол Педро, забезпечивши італійцям перемогу з рахунком 2:1. Матч завершився тим, що «Лаціо» відсвяткував важку перемогу на «Селтік Парк». Обидві команди продемонстрували свою майстерність, рішучість і стійкість протягом усього матчу, зробивши його незабутнім для глядачів і тих, хто спостерігав за грою з дому. Йдучи з поля, команди могли пишатися своєю грою, розуміючи, що вони показали фантастичний футбол. Цей матч, безсумнівно, увійде в історію як захоплююча глава в Лізі чемпіонів УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Селтік — Атлетіко, Фейєноорд — Лаціо.