Артем Федецький: «У другому таймі «Шахтар» почав грати в стилі Йовічевіча»

2023-10-05 11:49 Колишній захисник збірної України Артем Федецький поділився своїми враженнями від учорашнього матчу 2-го туру групового етапу ... Артем Федецький: «У другому таймі «Шахтар» почав грати в стилі Йовічевіча»

Колишній захисник збірної України Артем Федецький поділився своїми враженнями від учорашнього матчу 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів між бельгійським «Антверпеном» і донецьким «Шахтарем» (2:3).

Артем Федецький

«Після першого тайму хотілося вимкнути телевізор і взагалі не дивитися футбол. Добре, що цього не зробив — футболісти „Шахтаря“ проявили характер і повністю змінили малюнок гри. Вони почали „високо“ пресингувати й одразу активніше йти у відбір. На мій погляд, особливо ефективно зіграла центральна вісь „Шахтаря“ — Судаков — Степаненко — Криськів.

Як не крути, а „Шахтар“ на перемогу заслужив. У другому таймі абсолютно весь футбольний фарт був на нашому боці.

Розмови про можливу відставку Патріка ван Леувена з посади головного тренера „Шахтаря“? Рішення про те, звільняти його чи ні, — вирішувати лише одній людині — власнику клубу. До речі, для мене було великим здивуванням, коли з „Шахтаря“ звільнили Ігора Йовічевіча. При цьому малюнок гри команди в другому таймі антверпенського матчу нагадав мені стиль гри, який був у період роботи хорватського тренера.

Особисто я був приємно здивований зовсім іншою картинкою гри „Шахтаря“ після перерви. У другій половині матчу він був справжньою командою, проявляючи завидну спільність у діях. Грали „один за всіх“, підстраховуючи один одного. І якщо в першому таймі донецька команда була повністю розбалансованою, то в другому, повторюся, все виглядало зовсім по-іншому. Отже, можуть!», — наводить слова Федецького «UA-Футбол».