Астана — Вікторія — 1:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-10-05 19:24 5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Астана (Казахстан) і Вікторія (Чехія). ... Астана — Вікторія — 1:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Астана (Казахстан) і Вікторія (Чехія).

Астана - Виктория - 1:2. Лига конференций. Обзор матча, статистикаАстана - Виктория - 1:2. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Астана (Казахстан) — Вікторія (Чехія) — 1:2 (0:0)
Голи: Marin Tomasov (51) — Т. Чорі (54), Лукаш Калвач (57)

Попередження: Ароян (40), Ісламбек Куат (45+1), Олександр Марочкін (59), R. Durosinmi (60), K. Hovhannisyan (62), P. Sulc (66), Т. Чорі (80)

Огляд матчу Астана — Вікторія:

У захопливому матчі, що відбувся на стадіоні «Астана Арена», ФК «Астана» зустрівся з ФК «Пльзень» у рамках Ліги Європи УЄФА. Обидві команди виходили на поле з великими надіями на перемогу і вихід у турнір. У першому таймі обидві команди впевнено оборонялися, і жодна з них не змогла влучити у площину воріт. Однак не обійшлося і без драми: дві жовті картки отримали гравці ФК «Астана». В. Ароян та І. Куат були вилучені суддею за грубі порушення. Після перерви «Пльзень» зробив ранню заміну, випустивши Л. Хейду замість В. Омельки, намагаючись привнести в гру свіжі сили. Однак уже на 51-й хвилині «Астана» взяла гору. М. Томасов красиво переправив м’яч у ворота воротаря «Пльзеня», чим розлютив уболівальників господарів. «Пльзень» швидко відповів на це вже за три хвилини, коли Т. Чорі потужним ударом переправив м’яч у сітку. Гра перейшла в рівне русло, і здавалося, що перевага в рахунку на боці гостей. На 57-й хвилині Пльзень вийшов уперед завдяки голу Л. Калвача. Під час матчу напруга наростала, що призвело до шквалу жовтих карток. А. Марочкін і К. Оганесян з «Астани» були вилучені, а Р. Дуросінмі і П. Сульц із «Пльзені» також потрапили до суддівського блокнота.

Матч ставав дедалі більш фізичним, обидві команди боролися за перемогу. Намагаючись переломити ситуацію, ФК «Астана» зробив дві швидкі заміни на 67-й хвилині. І. Куат був замінений на Д. Йованчича, а Ф. Оурега вийшов замість М. Ебонга. У Пльзені також відбулася заміна: на 80-й хвилині Т. Чорі замінив М. Видру. З плином часу обидві команди продовжували прагнути до голу, але саме Пльзень зумів утримати свою перевагу. На останніх хвилинах гри «Пльзень» здійснив три важливі заміни: П. Буча, І. Траоре та Я. Сікора. У складі «Астани» також відбулася заміна — замість Н. Жаксиликова з’явився С. Лончар. У кінцівці матчу в складі «Пльзеня» відбулася остання заміна — А. Влканова замінила Р. Дуросінмі. Пролунав фінальний свисток, і «Пльзень» відсвяткував важку перемогу з рахунком 2:1, залишивши вболівальників «Астани» розчарованими. Цей матч продемонстрував усю гостроту та інтенсивність боротьби в Лізі Європи УЄФА. Обидві команди демонстрували майстерність і рішучість упродовж усієї гри, забезпечуючи захопливе видовище для вболівальників. Незважаючи на те, що ФК «Астана» мужньо бився, саме «Пльзень» зрештою здобув перемогу, вийшовши в лідери турніру і залишивши незабутній спогад у серцях глядачів «Астана Арени».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Балкані — Астана, Динамо — Вікторія.