Бачка Топола — Олімпіакос — 2:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-10-05 21:41 5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Бачка Топола (Сербія) та Олімпіакос ... Бачка Топола — Олімпіакос — 2:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Бачка Топола (Сербія) та Олімпіакос (Пірей).

Бачка Топола - Олимпиакос - 2:2. Лига Европы. Обзор матча, статистикаБачка Топола - Олимпиакос - 2:2. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Бачка То пола (Сербія) — Олімпіакос (Пірей) — 2:2 (0:1)
Голи: I. Djakovac (63) — Масурас (16), Деніел Поденс (57)

Попередження: Александрос Пашалакіс (85), Nemanja Petrović (90+4)

Огляд матчу Бачка Топола — Олімпіакос:

У захопливому матчі між командами TSC Backa Topola та Olympiakos Piraeus у рамках Ліги Європи УЄФА на TSC Arena вболівальники побачили захопливий футбол. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Олімпіакоса», але в підсумку гра завершилася в напруженій нічиїй 2:2. Перший гол було забито на 16-й хвилині, коли «Олімпіакос» вийшов уперед завдяки голу Гіоргоса Масураса. Клінічна гра Масураса привела вболівальників гостей у захват і забезпечила команді ранню перевагу. Грецька команда продовжувала домінувати в матчі та подвоїла свою перевагу на 57-й хвилині завдяки голу Даніеля Поденсе. Однак «Бакка Топола» проявила незвичайну стійкість і не стала поступатися грецьким гігантам. На 63-й хвилині Ілія Джаковац переправив м’яч у сітку, викликавши хвилю оптимізму в уболівальників. Гол вдихнув нове життя в матч і вселив віру в гравців ТСК. 72-га хвилина принесла «Олімпіакосу» невдачу: Андреас Нтой отримав червону картку, залишивши свою команду в меншості. ТСК «Бака Топола» побачив у цьому можливість і на 79-й хвилині здійснив дві заміни, випустивши Горана Антонича і Петара Станича для посилення атаки.

У міру наближення до кульмінації матчу напруга наростала, обидві команди прагнули забити вирішальний гол. На 85-й хвилині жовту картку отримав гравець пірейського «Олімпіакоса» Антоніс Пашалакіс, що ще більше посилило драматизм на полі. Відчувши нагоду, ТСК «Бака Топола» здійснив ще дві заміни на 88-й хвилині, щоб освіжити атакувальні можливості та підтримати тиск на гостей. Нарешті, на 90-й хвилині ТСК «Бака Топола» домігся рівного рахунку завдяки Мілану Пантовичу. Своєчасний удар Пантовича привів глядачів у захват і завершив дивовижне повернення гостей. Матч закінчився з рахунком 2:2 і став чудовим видовищем для глядачів Ліги Європи УЄФА. Захопливе протистояння продемонструвало дух і рішучість обох команд. Повернення ТСК «Бачка Топола» після розгромної поразки у два м’ячі, безсумнівно, запам’ятається як значне досягнення клубу. Крім того, матч продемонстрував стійкість команди «Олімпіакос Пірей» навіть перед обличчям труднощів, коли одного з гравців було вилучено за червону картку. Футбольні вболівальники стали свідками чудової майстерності, пристрасті та драматизму на TSC Arena, нагадавши всім, чому цей вид спорту посідає особливе місце в серцях мільйонів людей по всьому світу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бачка Топола — Фрайбург, Олімпіакос — Вест Гем.