Олімпія — Слован — 0:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-10-05 21:43 5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Олімпія (Словенія) і Слован (Братислава). ... Олімпія — Слован — 0:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Олімпія (Словенія) і Слован (Братислава).

Олимпия - Слован - 0:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаОлимпия - Слован - 0:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Олімпія (Словенія) — Слован (Братислава) — 0:1 (0:0)
Голи: A. Cavric (55)

Попередження: Канкава (12), M. Vidovsek (27), Г. Кашіа (50), Agustín Doffo (51)

Огляд матчу Олімпія — Слован:

У захопливому футбольному матчі, що відбувся в рамках Ліги Конференції Європи УЄФА, на стадіоні «Стожице» люблянська «Олімпія» зустрілася з братиславським «Слованом». Матч завершився перемогою братиславського «Слована» з рахунком 0:1. Перша половина зустрічі пройшла в напруженій боротьбі, обидві команди продемонстрували сильні оборонні дії. У перерві рахунок так і залишився 0:0, жодна з команд не змогла вийти з глухого кута. Однак другий тайм виявився більш насиченим подіями та цікавими моментами. На 12-й хвилині суддя показав жовту картку гравцеві братиславського «Слована» Я. Канкаві. Це раннє попередження задало тон гострому суперництву. На 27-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Олімпії» з Любляни М. Відовсек, що ще більше посилило напруження боротьби. 28-та хвилина принесла братиславському «Словану» втрачену нагоду реалізувати пенальті — В. Я. Вайсс не зміг реалізувати її з точки. Цей промах виявився вирішальним для результату матчу. На початку другого тайму «Олімпія» з Любляни зробила першу заміну: П. Л. Швайцер замінив А. Брістріча. Ця тактична заміна була покликана вдихнути нове життя в атаку «Олімпії».

Обидві команди продовжували запекло битися, внаслідок чого було показано ще кілька жовтих карток. Г. Кашія зі «Слована», А. Брістріч і А. Доффо з «Олімпії» були попереджені на 50-й і 51-й хвилинах відповідно. Вирішальний момент матчу настав на 55-й хвилині, коли у ворота «Слована» було призначено пенальті. А. Каврич впевнено вийшов уперед і реалізував пенальті, забезпечивши своїй команді перевагу. Намагаючись відіграти відставання, «Олімпія» провела низку замін. На 63-й хвилині Д. Суалехе і А. Крефл замінили П. Л. Швайзера і А. Брістріка, а потім на тій самій хвилині М. Міяїлович і Н. Мотіка замінили Д. Суалехе і А. Крефла. Ця тактична перестановка була спрямована на те, щоб привнести свіжі сили в атаку «Олімпії» з Любляни. Не відставав і братиславський «Слован», який на 79-й хвилині здійснив стратегічні заміни, випустивши Т. Барсегяна і К. Саввідіса, а потім В. Ю. Вайсса і Д. Стрільця. На 88-й хвилині А. Каврич змінив М. Толіча, поповнивши склад «Слована Братислави» свіжими гравцями. Ближче до кінця матчу, на 90-й хвилині, М. Толіч зі «Слована Братислави» отримав жовту картку. Загалом матч між «Олімпією» з Любляни та «Слованом» з Братислави став яскравою демонстрацією майстерності та цілеспрямованості. Попри запеклу боротьбу «Олімпії», братиславському «Словану» вдалося здобути важливу перемогу на виїзді з рахунком 0:1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Клаксвік — Олімпія, Лілль — Слован.