Спортинг — Аталанта — 1:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-10-05 21:50 5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Спортинг (Лісабон) і Аталанта (Бергамо). ... Спортинг — Аталанта — 1:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Спортинг (Лісабон) і Аталанта (Бергамо).

Спортинг - Аталанта - 1:2. Лига Европы. Обзор матча, статистикаСпортинг - Аталанта - 1:2. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Спортинг (Лісабон) — Аталанта (Бергамо) — 1:2 (0:2)
Голи: В. Дьокерес (76) — Скальвіні (33), Маттео Руджері (43)

Предупредження: Джимсіті (52), Р. Толої (61), Скальвіні (75), Педро Гонсалвеш (84), Скамакка (90+3)

Огляд матчу Спортинг — Аталанта:

У напруженому і захопливому матчі Ліги Європи УЄФА «Спортинг» зустрівся з «Аталантою» на стадіоні «Ештадіу Жозе Алваладе». Рахунок 0:2 на користь «Аталанти» в перерві не міг послабити бойового духу «Спортинга», і він кинувся вперед у пошуках голу. Проте вже на 33-й хвилині «Аталанта» відкрила рахунок у матчі, відзначився Г. Скальвіні. Перед самою перервою М. Руджері, скориставшись гольовою нагодою, збільшив перевагу «Аталанти». На початку другого тайму «Спортинг» зробив тактичний хід, випустивши на заміну М. Хюльманда та С. Коатеса. Коатеса. Це вливання свіжих сил, здавалося, пожвавило команду і внесло сум’яття в оборону «Аталанти». Атака «Спортинга» стала яскравішою: на 46-й хвилині в гру вступили Пауліньо та Г. Катамо. Однак «Аталанта» зустріла пожвавлення «Спортинга» грамотними замінами. На 54-й хвилині Б. Джимсіті був замінений на Р. Толої, а замість Г. Скамаккі в гру вступив К. Де Кетеляре. Ці заміни були зроблені для того, щоб зміцнити сильну оборону «Аталанти» й утримати перевагу. По ходу матчу напруга наростала, що призвело до отримання жовтих карток обома командами. Б. Джимсіті отримав попередження на 52-й хвилині, а Р. Толой — на 61-й хвилині.

Наступними на полі були замінені гравці «Аталанти» Едерсон та Д. Дзаппакоста, які на 66-й хвилині замінили М. Пасаліча та Е. Гольма. «Спортінг» продовжував іти вперед, прагнучи переломити хід матчу на свою користь. На 76-й хвилині виникла можливість реалізувати пенальті, що дало «Спортингу» шанс на порятунок. В. Гьокерес упевнено вийшов на ударну позицію, успішно реалізувавши пенальті та надихнувши свою команду на ще більш активні дії. На останніх хвилинах матчу обидві команди провели останні заміни: в «Аталанти» замість Г. Скальвіні вийшов Х. Л. Паломіно, а в «Спортинга» замість Р. Есгайо — І. Фреснеда. На 84-й та 90-й хвилинах жовті картки отримали П. Гонкальвес зі «Спортинга» та Г. Скамакка з «Аталанти» відповідно. Попри те, що в останні хвилини «Спортинг» відчайдушно боровся, намагаючись зрівняти рахунок, саме «Аталанта» зуміла втримати свою перевагу до фінального свистка. Рахунок 1:2 на користь «Аталанти» забезпечив італійському клубу перемогу у впертій боротьбі. Цей захопливий матч продемонстрував конкурентоспроможність Ліги Європи УЄФА, в якому обидві команди проявили свій величезний талант і цілеспрямованість. Уболівальники на стадіоні «Ештадіу Жозе Алваладе» стали свідками захопливого поєдинку, який, безсумнівно, запам’ятається їм своїм азартом і драматизмом.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ракув — Спортинг, Штурм — Аталанта.