ПАОК — Айнтрахт — 2:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-10-06 00:03 5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися ПАОК (Салоніки) та Айнтрахт (Німеччина). ... ПАОК — Айнтрахт — 2:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися ПАОК (Салоніки) та Айнтрахт (Німеччина).

ПАОК - Айнтрахт - 2:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаПАОК - Айнтрахт - 2:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

ПАОК (Салоніки) — Айнтрахт (Німеччина) — 2:1 (1:0)
Голи: Живкович (28), Konstantinos Koulierakis (90+2) — Омар Мармуш (68)

Предупредження: N. Nkounkou (43), Мейте (90+4)

Огляд матчу ПАОК — Айнтрахт:

ПАОК здобув захоплюючу перемогу над франкфуртським «Айнтрахтом» у довгоочікуваному матчі Конференції Ліги Європи УЄФА, що відбувся на стадіоні «Тумбас». Рахунок у перерві був 1:0 на користь ПАОКа, але в підсумку перемога залишилася за грецькою командою — 2:1. Початок гри був відзначений майстерністю та рішучістю обох команд. Лише на 16-й хвилині ПАОКу вдалося забити гол, але, на жаль, його було скасовано через те, що М. Саматта опинився в положенні «поза грою». Ця обставина тільки підігріла напруження боротьби, але ПАОКу не довелося довго чекати, щоб відсвяткувати законний гол. На 28-й хвилині А. Живкович знайшов переломний момент, забезпечивши своїй команді заслужену перевагу. Айнтрахт Франкфурт не бажав так просто змиритися з поразкою. На 43-й хвилині Н. Нкунку отримав жовту картку за грубий фол, підкресливши тим самим наростаючу агресію на полі. Німецькі футболісти розуміли, що в другому таймі їм доведеться відповідати, щоб переломити хід гри. У перерві «Айнтрахт Франкфурт» зробив першу заміну, замінивши Нкунку на Буту. Ця заміна була спрямована на те, щоб надати команді нових сил і, можливо, зрівняти рахунок. На 61-й хвилині «Айнтрахт Франкфурт» здійснив ще одну заміну, замінивши Й. П. Хауге на Й. Діна Ебімбе. ПАОК також ввів у гру свіжі сили на 67-й хвилині, замінивши М. Оздоєва на С. Шваба. Господарі поля прагнули зберегти свою перевагу і стійко витримували атакувальний натиск суперника.

На 68-й хвилині франкфуртський «Айнтрахт» домігся свого — О. Мармуш вразив ворота суперника, зрівнявши рахунок. Уболівальники «Айнтрахта» схопилися з місць, передчуваючи можливе повернення суперника. Обидві команди зробили чергові заміни, щоб посилити свої склади. На 75-й хвилині «Айнтрахт Франкфурт» замінив Мармуша на Ж. Нганкама, сподіваючись на вирішальний гол. ПАОК відповів на це на 77-й хвилині, ввівши в гру С. Мейте замість Т. Цингараса. ПАОК зробив останній атакувальний кидок кісток, ввівши на 77-й хвилині Тайсона замість К. Десподова. Господарі поля були невблаганні у своєму прагненні до перемоги, і свіжі сили надали атаці нового імпульсу. На останніх хвилинах гри франкфуртський «Айнтрахт» зробив дві пізні заміни: Ф. Чайбі на Начо і Х. Ларссона на М. Хасебе. Ці заміни були спрямовані на те, щоб створити більше моментів і, можливо, забезпечити пізній виграш. Однак останнє слово в цьому захопливому поєдинку залишилося за ПАОКом. На 90-й хвилині К. Кулієракіс забив гол, викликавши бурхливу радість уболівальників. В останні хвилини матчу гравець ПАОКа С. Мейте отримав жовту картку, що додало останній інцидент у насичену подіями гру. Матч Ліги Європи між ПАОКом і франкфуртським «Айнтрахтом» став для глядачів найяскравішим видовищем футболу. Напружена боротьба, голи та емоційні «американські гірки» зробили цей матч незабутнім для обох уболівальників. Перемогу здобув ПАОК, але обидві команди впродовж усього матчу демонстрували свою якість і цілеспрямованість.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Абердин — ПАОК, Айнтрахт — ХІК.