Тулуза — ЛАСК — 1:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-10-06 00:05 5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Тулуза (Франція) і ЛАСК (Австрія). ... Тулуза — ЛАСК — 1:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Тулуза (Франція) і ЛАСК (Австрія).

Тулуза - ЛАСК - 1:0. Лига Европы. Обзор матча, статистикаТулуза - ЛАСК - 1:0. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Тулуза (Франція) — ЛАСК (Австрія) — 1:0 (1:0)
Голи: Г. Суазо (31)

Попередження: Г. Суазо (36), M. Diarra (39), Н. Шмідт (40), Branko Jovičić (57), Міккель Деслер (65), E. Darboe (76), Ivan Ljubić (90)

Огляд матчу Тулуза — ЛАСК:

«Тулуза» здобула перемогу над «Ласком Лінц» у матчі Ліги Європи УЄФА з рахунком 1:0 на стадіоні «Тулуза». Французька команда повела в рахунку в першому таймі і зуміла зберегти свою перевагу до фінального свистка. У першому таймі «Тулуза» домінувала в грі, і була винагороджена на 31-й хвилині, коли Г. Суазо переправив м’яч у сітку воріт, забезпечивши команді перевагу 1:0. Цей гол надав господарям поля такої необхідної впевненості у своїх силах, проте матч не обійшовся без карток. На 36-й хвилині жовту картку отримав Суазо, потім жовті картки отримали М. Діарра на 39-й хвилині та Н. Шмідт на 40-й хвилині, всі гравці «Тулузи». У «Ласк Лінц» також не обійшлося без порушень дисципліни: на 57-й хвилині жовту картку отримав Б. Йовічіч. На початку другого тайму обидві команди зробили вирішальні заміни, щоб струсити ситуацію. На 59-й хвилині «Ласк Лінц» випустив М. Усора замість Е. Гавела, а «Тулуза» замінила К. Желаберта Піну на Ф. Магрі на 61-й хвилині.

Напружена боротьба тривала, і на 65-й хвилині суддя показав жовту картку М. Деслеру з «Тулузи». На 69-й хвилині у складі «Ласк Лінц» відбулися чергові зміни: М. Любічич і М. Коне замінили М. Усора і Б. Йовічича відповідно. На 76-й хвилині гравець «Ласк Лінца» Е. Дарбое отримав жовту картку, поповнивши список дисциплінарних порушень у матчі. На 77-й хвилині «Тулуза» також зробила заміну: замість Ю. Беграуї та Д. Жанро вийшли А. Доннум і Т. Даллінга, а на 88-й хвилині «Ласк Лінц» здійснив останню заміну: замість І. Мустафи та С. Ба вийшли М. Талов’єров і Г. Белло відповідно. Однак їхні зусилля виявилися марними — «Тулузі» вдалося втримати перевагу 1:0. Матч закінчився шквалом карток: на 90-й хвилині І. Любич отримав жовту картку за «Ласк Лінц». Тулуза також зробила останню заміну: на 90-й хвилині Н. Шмідт був замінений на В. Каманці. Матч між командами «Тулуза» і «Ласк Лінц» продемонстрував невтомні зусилля обох команд. І хоча перемога залишилася за «Тулузою», було видно, що обидві команди проявили величезну рішучість і бойовий дух упродовж усієї гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліверпуль — Тулуза, Юніон — ЛАСК.