Маккабі Х — Панатінаїкос — 0:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-10-06 00:08 5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Маккабі Х (Хайфа) і Панатінаїкос ... Маккабі Х — Панатінаїкос — 0:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

5 жовтня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Маккабі Х (Хайфа) і Панатінаїкос (Афіни).

Маккаби Х - Панатинаикос - 0:0. Лига Европы. Обзор матча, статистикаМаккаби Х - Панатинаикос - 0:0. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Маккабі × (Хайфа) — Панатінаїкос (Афіни) — 0:0 (0:0)

Попередження: D. Saba (3), П’єр Корню (55), F. Ioannidis (56), Джуричич (60), Деніел Сандгрен (71)

Огляд матчу Маккабі Х — Панатінаїкос:

Нещодавно на стадіоні «Семмі Офер» відбувся довгоочікуваний матч Ліги Європи УЄФА між командами «Маккабі Хайфа» та «Панатінаїкос». Перша половина зустрічі завершилася безгольовою нічиєю, в результаті якої обидві команди набрали по одному очку. Протягом усього тайму гравці демонстрували високу майстерність і цілеспрямованість, але надійний захист обох команд не дав змоги здійснити прорив. Другий тайм розпочався з кількох перших змін у складі «Маккабі Хайфа». На 46-й хвилині Є. Шуранов був замінений на Т. Чері, що дало команді новий варіант атаки.

Однак «Панатінаїкос» швидко відповів жовтою карткою на 55-й хвилині, показаною П. Корнуду. Обидві команди продовжили боротьбу, але наступне попередження отримав «Панатінаїкос». На 56-й хвилині жовту картку отримав Ф. Іоаннідіс. Фізична складова матчу продовжувала наростати, і лише за чотири хвилини був вилучений і Ф. Джуричич із «Панатінаїкоса». Коли гра перейшла в заключну чверть, «Панатінаїкос» вирішив зробити дві швидкі заміни на 67-й хвилині. А. Гнізда Серін замінив Ф. Джуричича, а А. Спорар вийшов замість Ф. Іоаннідіса, додавши до складу свіжі ноги і нові варіанти атаки. У відповідь «Маккабі Хайфа» зробила другу заміну в матчі: Д. Саба був замінений на Ф. П’єро. Час минав, і обидві команди наполегливо намагалися вийти з глухого кута. На 68-й хвилині «Маккабі Хайфа» зробив ще дві заміни: Шоу замінив А. Мохамеда, а Д. Саба — Ф. П’єро. Ці заміни надали хайфському «Маккабі» нової енергії. Попри всі зусилля, надалі обидві команди зіткнулися з розчаруванням: на 71-й хвилині жовту картку отримав гравець «Маккабі Хайфа» Д. Сундгрен. Три заміни, що залишилися у складі обох команд, були зроблені в останні хвилини матчу. На 76-й хвилині «Маккабі Хайфа» ввів у гру Д. Давида замість Л. Рефаелова, а на 78-й хвилині «Панатінаїкос» випустив Г. Коцираса замість Г. Вагіаннідіса і Д. Манчіні замість С. Паласіоса. Під кінець часу «Маккабі Хайфа» зробив останню заміну на 84-й хвилині: А. Халаїлі замінив М. Канділа. «Панатінаїкос» наслідував цей приклад, замінивши на 88-й хвилині Хуанкара на Ф. Младеновича. Однак жодна з команд так і не зуміла домогтися свого, і матч завершився внічию 0:0. Хоча матч не приніс уболівальникам гольових моментів, він продемонстрував рішучість і стійкість як «Маккабі Хайфа», так і «Панатінаїкоса». Тепер обом командам належить перегрупуватися і проаналізувати свої виступи, готуючись до майбутніх поєдинків у Лізі Європи УЄФА.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вільярреал — Маккабі Х, Панатінаїкос — Ренн.