«Третій гол «Шахтаря» в матчі з «Антверпеном» — подарунок суддівської бригади», — екс-нападник «Динамо»

2023-10-06 10:43 Екс-нападник київського «Динамо» Олександр Косирін прокоментував перемогу донецького «Шахтаря» над бельгійським «Антверпеном» (3:2) у 2-му турі ... «Третій гол «Шахтаря» в матчі з «Антверпеном» — подарунок суддівської бригади», — екс-нападник «Динамо»

Екс-нападник київського «Динамо» Олександр Косирін прокоментував перемогу донецького «Шахтаря» над бельгійським «Антверпеном» (3:2) у 2-му турі групового етапу Ліги чемпіонів.

Олександр Косирін

«Згадуючи перший тайм, можна сказати, що „Шахтар“ просто відходив пішки по футбольному полю. Іноді це відбувалося демонстративно. Гаразд, пропустили перший гол, це футбол, але „Шахтар“ просто чогось чекав, не особливо атакуючи бельгійців. Ось і вийшло — ті катали, ті вичікували.

А другий гол „Антверпена“ зовсім засмутив мене. Кіпер кинув м’яч Вермерену і той передачею, метрів на 30, кинув у прорив Балтквішу. Захисники гостей просто супроводжували опонента, підтюпцем повертаючись назад. Вони грали по точках або щось незрозуміле робили. Різник, який вийшов зі штрафного, наривався в цьому моменті отримати червону картку. Зіграй він рукою за межами штрафного, рефері його вилучив би. Підбиваючи короткий підсумок першого тайму, скажу, що такого слабкого, безініціативного „Шахтаря“ я раніше ніколи не бачив.

Але другий тайм „Шахтар“ провели ідеально. За рахунок чого „гірники“ перевернули матч? Звичайно, все вирішують забиті м’ячі. Хоча, третій наш гол — це подарунок суддівської бригади. Як VAR не помітив фол в епізоді із Зубковим? За мить, кіпер Антверпена незрозуміло навіщо побіг ловити м’яч, що йшов за межі поля, просто викинув його на ногу Назарині. До речі, похвалю Єгора в цьому моменті — він не вимкнувся з гри і зробив передачу на Сікана.

За рахунку 2:3 господарі були шоковані, але побігли вперед. Їхній центральний захисник Алдервейрелд просто грав нападника, а наші хлопці зобов’язані були забивати четвертий м’яч і закривати цю зустріч. А ми почали сушити гру, що робити особливо і не вміємо», — наводить слова Косиріна SportArena .

06.10.2023, 10:43