Лечче — Сассуоло — 1:1. Чемпіонат Італії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-06 23:44 6 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лечче (Італія) і ... Лечче — Сассуоло — 1:1. Чемпіонат Італії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

6 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лечче (Італія) і Сассуоло (Італія).

Лечче - Сассуоло - 1:1. Чемпионат Италии, 8-й тур. Обзор матча, статистикаЛечче - Сассуоло - 1:1. Чемпионат Италии, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 8-й тур

Лечче (Італія) — Сассуоло (Італія) — 1:1 (0:1)
Голи: N. Krstovic (48) — Берарді (22)

Попередження: D. Boloca (1), Педерсен (43), H. Rafia (44), N. Krstovic (72), Джан Марко Феррарі (80)

Огляд матчу Лечче — Сассуоло:

Нещодавно на стадіоні «Віа дель Маре» в захопливому поєдинку Серії А зійшлися команди «Лечче» та «Сассуоло». Гра завершилася внічию 1:1, але не була нудною, обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість. У першому таймі «Сассуоло» одразу ж вирвався вперед. Уже на 1-й хвилині гравець «Сассуоло» Д. Болока отримав жовту картку, задавши тон напруженому поєдинку. Напруга продовжувала наростати, коли на 22-й хвилині Д. Берарді забив пенальті, забезпечивши «Сассуоло» перевагу 1:0. Однак «Лечче» ця невдача не збентежила. «Лечче» відбився, і на 48-й хвилині Н. Крстович із пенальті зрівняв рахунок — 1:1. Обидві команди зробили стратегічні заміни, намагаючись домогтися переваги в рахунку. На 63-й хвилині у складі «Лечче» Х. Рафіа був замінений на Р. Удіна, а у складі «Сассуоло» С. Кастільєхо на тій самій хвилині змінив Н. Байрамі. За хвилину у складі «Сассуоло» замість Г. Дефреля з’явився А. Пінамонті, а у складі «Лечче» А. Галло був замінений на П. Доргу. Під час гри напруга залишалася високою, і жовті картки отримали гравці обох команд.

Так, Н. Крстовіч із «Лечче» отримав попередження на 72-й хвилині, а Г. М. Феррарі із «Сассуоло» — на 80-й хвилині. Матч продовжував залишатися напруженим, обидві команди боролися за перемогу. Коли до кінця гри залишалося трохи менше десяти хвилин, «Сассуоло» зробив дві швидкі заміни. На 81-й хвилині М. Ерлік замінив Р. Трессольді, а У. Рачич вийшов замість П. Обіанга. Лечче також зробив зміни у складі: на 85-й хвилині Н. Крстовіч був замінений. Крстовіч був замінений на Р. Пікколі. На 86-й хвилині замість Н. Сансоне у складі «Лечче» з’явився П. Альмквіст. Незважаючи на всі зусилля, жодна з команд не змогла домогтися переможного гола, і матч завершився внічию 1:1. Лечче і Сассуоло можуть пишатися своїми результатами, адже вони продемонстрували стійкість і рішучість протягом усіх 90 хвилин. Цей матч продемонстрував азарт і конкурентну боротьбу в Серії А. І «Лечче», і «Сассуоло» виклалися на повну, створивши для вболівальників захопливе видовище. Нічия відображає напружену боротьбу, в якій жодна з команд не хотіла поступатися. У продовженні сезону Серії А обидві команди прагнутимуть розвинути цю гру та набрати цінні очки у своєму прагненні до успіху.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Удінезе — Лечче, Сассуоло — Лаціо.