Дніпро-1 — Верес — 2:0. Чемпіонат України, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-07 15:08 7 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Дніпро-1 (Дніпро) і ... Дніпро-1 — Верес — 2:0. Чемпіонат України, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

7 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Дніпро-1 (Дніпро) і Верес (Рівне).

Днепр-1 - Верес - 2:0. Чемпионат Украины, 10-й тур. Обзор матча, статистикаДнепр-1 - Верес - 2:0. Чемпионат Украины, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 10-й тур

Дніпро-1 (Дніпро) — Верес (Рівне) — 2:0 (2:0)
Голи: O. Філіппов (10), Вовченко (31)

Предупредження: Y. Шевченко (77), Е. Сарапі (86)

Огляд матчу Дніпро-1 — Верес:

У напруженій боротьбі між командами «Дніпро-1» і «Верес Рівне» перші здобули перемогу з рахунком 2:0 у перерві та 2:0 в основний час матчу Прем’єр-ліги на «Дніпро-Арені». Цей матч Прем’єр-ліги, що проходив на знаменитій «Дніпро-Арені», привернув увагу футбольних уболівальників усієї країни. Початок гри був яскравим: уже на 10-й хвилині О. Філіппов забив чудовий гол у ворота «Дніпра-1», чим викликав шаленство глядачів. Рівненський «Верес» мужньо чинив опір, але удача була не на його боці. На 31-й хвилині прикрий гол С. Вовченка ще більше збільшив перевагу «Дніпра-1». На початку другого тайму «Верес Рівне» спробував переломити хід гри, зробивши дві ранні заміни. М. Шестаков замінив М. Марусича, а В. Шарай вийшов замість Р. Ковалюка на 46-й хвилині. Однак «Дніпро-1» залишився непохитним, зробивши на 61-й хвилині одразу три заміни — Б. Ледньов замінив Ю. Пасіча, С. Горбунов — О. Каплієнка, а О. Філіппов — В. Танчика.

Попри те, що обидві команди вели запеклу боротьбу за домінування на полі, на 77-й хвилині гравець рівненського «Вереса» Ю. Шевченко отримав жовту картку, підливши олії в переможне полум’я «Дніпра-1». У відповідь на це «Верес» зробив третю заміну, замінивши на 79-й хвилині В. Кучерова на О. Кучеренка. Останні хвилини матчу ознаменувалися шквалом замін з боку обох команд. На 80-й хвилині «Дніпро-1» замінив О. Гуцуляка на Д. Мірошниченка. Невдовзі після цього на 83-й хвилині замість Вітіньо на лаву запасних вийшов В. Рубчинський, що ще більше посилило атаку «Дніпра-1». Рівненський «Верес» боровся до кінця, зробивши четверту заміну на 86-й хвилині. О. Кухарук замінив С. Шарая, сподіваючись схилити шальки терезів на свою користь. Однак пізніше, на 86-й хвилині, жовту картку отримав гравець «Дніпра-1» Є. Сарапій, що говорить про те, що обидві команди були сповнені рішучості залишити свій слід у цьому матчі. Незважаючи на всі зусилля, рівненський «Верес» не зміг подолати надійну оборону «Дніпра-1». Матч завершився з рахунком 2:0 на користь «Дніпра-1», який здобув заслужену перемогу на рідному стадіоні. Цей захоплюючий поєдинок Прем’єр-ліги продемонстрував майстерність, цілеспрямованість і стійкість обох команд. Любителі футболу залишали «Дніпро-Арену» з радістю в серці, передчуваючи наступну зустріч цих гідних суперників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Динамо — Дніпро-1, Верес — Рух.