РБ Лейпциг — Бохум — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-07 18:26 7 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) ... РБ Лейпциг — Бохум — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

7 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) і Бохум (Німеччина).

РБ Лейпциг - Бохум - 0:0. Чемпионат Германии, 7-й тур. Обзор матча, статистикаРБ Лейпциг - Бохум - 0:0. Чемпионат Германии, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 7-й тур

РБЛейпциг (Німеччина) — Бохум (Німеччина) — 0:0 (0:0)

Предупредження: P. Osterhage (42), Баумгартнер (47), Ордец (56), К. Штегер (60), Хаві Сімонс (69), К. Шлоттербек (87)

Огляд матчу РБ Лейпциг — Бохум:

Нещодавно на стадіоні «Ред Булл Арена» в напруженому матчі Бундесліги зустрілися команди «РБ Лейпциг» і «ВФЛ Бохум». Перша половина зустрічі завершилася внічию з рахунком 0:0, у результаті чого обидві команди отримали по очку. На 27-й хвилині «РБ Лейпциг» було призначено пенальті, але, на жаль, X. Сімонс не зміг реалізувати цей удар, позбавивши свою команду можливості повести в рахунку. Упущена можливість задала тон вечору розчарувань для «Лейпцига». Під час першого тайму напруження гри наростало, що призвело до гострих зіткнень. На 42-й хвилині жовту картку отримав гравець VfL Bochum П. Остерхаге, а незабаром після цього на 47-й хвилині жовту картку отримав гравець RB Leipzig К. Баумгартнер. До перерви обидві команди були сповнені рішучості вийти з глухого кута. Другий тайм пройшов у схожій манері, обидві команди вели запеклу боротьбу за гол. На початку тайму гравець «VfL Bochum» І. Ордець отримав жовту картку, що відображає фізичну складову матчу. На 57-й хвилині «РБ Лейпциг» здійснив першу заміну, замінивши Баумгартнера на Е. Форсберга, намагаючись надати атаці нових сил. Незважаючи на всі зусилля, «РБ Лейпциг» вкотре не зміг реалізувати штрафний момент. На 61-й хвилині Е. Форсберг змарнував шанс вивести свою команду вперед.

По ходу гри розчарування «РБ Лейпциг» зростало, і на 69-й хвилині X. Сімонс отримав ще одну жовту картку. У складі «ВФЛ Бохум» також відбулися заміни: на 72-й і 73-й хвилинах з’явилися К. Гамбоа і Г. Пасьєнсія відповідно. У відповідь «РБ Лейпциг» зробив потрійну заміну: Л. Опенда, X. Шлагер і Т. Вернер на 78-й хвилині. Ближче до кінця матчу в повітрі запанувала напруга. На 82-й хвилині «ВфЛ Бохум» зробив останню заміну — на полі з’явився Т. Асано. На останніх хвилинах матчу К. Шлоттербек отримав жовту картку за гру рукою у воротах «Бохума». В останній спробі переломити хід матчу на свою користь «Бохум» на 88-й хвилині замінив П. Остерхаге на Е. Масовича. У підсумку жодній із команд не вдалося вийти з глухого кута, і матч завершився безгольовою нічиєю. РБ Лейпциг" і ВФЛ Бохум" демонстрували рішучість і майстерність упродовж усієї гри, але їхні зусилля в підсумку виявилися безрезультатними. Незважаючи на розчарування результатом, обидві команди можуть витягти з матчу позитивні моменти. РБ Лейпциг" продемонстрував свої сильні оборонні якості, зумівши зберегти «чистий аркуш», незважаючи на тиск з боку атаки «ВФЛ Бохум». З іншого боку, «ВФЛ Бохум» може пишатися своєю стійкістю, стримавши натиск однієї з найкращих команд ліги. У продовженні сезону Бундесліги і «РБ Лейпциг», і «ВФЛ Бохум» прагнутимуть розвинути цей результат і набрати цінні очки для досягнення своїх цілей.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Дармштадт — РБ Лейпциг, Фрайбург — Бохум.