Штутгарт — Вольфсбург — 3:1. Чемпіонат Німеччини, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-07 18:33 7 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Штутгарт (Німеччина) і ... Штутгарт — Вольфсбург — 3:1. Чемпіонат Німеччини, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

7 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Штутгарт (Німеччина) і Вольфсбург (Німеччина).

Штутгарт - Вольфсбург - 3:1. Чемпионат Германии, 7-й тур. Обзор матча, статистикаШтутгарт - Вольфсбург - 3:1. Чемпионат Германии, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 7-й тур

Штутгарт (Німеччина) — Вольфсбург (Німеччина) — 3:1 (0:1)
Голи: С. Гірасі (66), С. Гірасі (78), С. Гірасі (82) — Ю. Герхардт (34)

Попередження: Маттіас Сванберг (5), Дж. Вінд (42), A. Vranckx (73)

Огляд матчу Штутгарт — Вольфсбург:

У захопливому матчі Бундесліги між командами VfB Stuttgart і VfL Wolfsburg на вболівальників чекала напружена боротьба, в якій «Штутгарт» зумів здобути неймовірну перемогу. Матч проходив на стадіоні «МХП Арена», який став чудовим місцем для протистояння двох провідних німецьких футбольних клубів. Перший тайм розпочався з демонстрації майстерності та рішучості обох команд. Однак першим відзначився «Вольфсбург», який вийшов уперед на 34-й хвилині. Героєм зустрічі став Яннік Герхардт, який вдалим ударом з лінії штрафного вивів свою команду вперед. По ходу першого тайму напруга наростала, що призвело до отримання жовтих карток обома командами. На 5-й хвилині попередження отримав гравець «Вольфсбурга» Міккель Сванберг, а на 42-й хвилині — Йосип Брекало. Після перерви обидві команди зробили заміни, щоб посилити свої склади. У «Штутгарта» замість Сіласа і Дзеніса Бурнича вийшли Паскаль Штенцель і Юліан Левелінг. Вольфсбург також зробив заміну, замінивши на 62-й хвилині Герхардта на Астера Вранкса. Штутгарт переломив ситуацію на 66-й хвилині, коли було призначено пенальті. Себастьєн Гірассі, вийшовши на ударну позицію, спокійно пробив повз воротаря «Вольфсбурга», зрівнявши рахунок.

Після того як гра знову стала рівною, обидві команди боролися за контроль і шукали можливості для того, щоб вийти вперед. На 78-й хвилині «Штутгарт» домігся успіху, коли Гірассі повторним ударом зробив рахунок 2:1. Після голу «Вольфсбург» здійснив кілька замін: Томаш, Сванберг і Маєр змінили Черні, Камінські та Паредеса. Однак «Штутгарт» продовжував домінувати. На 82-й хвилині Гірассі оформив хет-трик, забезпечивши своїй команді перевагу 3:1. Для закріплення перемоги «Штутгарт» здійснив заміни: на 83-й хвилині замість Дан-Акселя Загаду і Максиміліана Міттельштадта вийшли Ронні Руо і Крістофер Фюріх. Вольфсбург також зробив пізню заміну: на 85-й хвилині Вінд замінив Сарра. В останні хвилини матчу «Штутгарт» наполегливо утримував свою перевагу. Вольфсбург спробував відігратися, але спроби не увінчалися успіхом. В останній спробі врятувати гру «Штутгарт» також зробив останню заміну — на 90-й хвилині замість Гірассі вийшов Ленні Стергіу. Напружена гра завершилася жовтою карткою, отриманою гравцем «Штутгарта» Дзенісом Бурничем на 90-й хвилині. Підсумковий рахунок 3:1 на користь «Штутгарта» став свідченням їхньої стійкості та вміння переломити хід гри. Загалом матч Бундесліги між командами «Штутгарт» і «Вольфсбург» став для вболівальників незабутнім видовищем майстерності, рішучості та пристрасті. Він продемонстрував непередбачувану природу футболу і те хвилювання, яке може виникнути в будь-який день матчу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Уніон — Штутгарт, Вольфсбург — Байєр.