Колос — Ворскла — 0:0. Чемпіонат України, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-07 18:57 7 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Колос (Ковалівка) і ... Колос — Ворскла — 0:0. Чемпіонат України, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

7 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Колос (Ковалівка) і Ворскла (Полтава).

Колос - Ворскла - 0:0. Чемпионат Украины, 10-й тур. Обзор матча, статистикаКолос - Ворскла - 0:0. Чемпионат Украины, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 10-й тур

Колос (Ковалівка) — Ворскла (Полтава) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Демченко (48), Д. Безбородько (64), Болбат (66)

Огляд матчу Колос — Ворскла:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Колос» ковалівський «Колос» зустрівся з полтавською «Ворсклою». Обидві команди прагнули перемоги, і вболівальники побачили напружену і напружену боротьбу, яка завершилася безгольовою нічиєю. У першому таймі обидві команди продемонстрували свою майстерність в обороні, зумівши стримати натиск суперника. У перерві рахунок став 0:0, і жодна з команд не змогла переломити ситуацію. На початку другого тайму гравці, здавалося, були сповнені рішучості забити ще раз. Однак на перший план вийшов суддя, який став роздавати жовті картки гравцям «Колоса Ковалівки». На 48-й хвилині попередження отримав О. Демченко, а на 64-й хвилині — Д. Безбородько. Дисциплінарні заходи були спрямовані на припинення необдуманих дій і підтримання цілісності матчу. Невдовзі після отримання жовтої картки Д. Безбородько «Колос Ковалівка» здійснив першу заміну в матчі. На 65-й хвилині замість О. Ільїна в атаку вийшов С. Мякушко, що внесло свіжу енергію в атаку команди. Потім відбулася ще одна заміна у складі «Колоса Ковалівки» — К. Попов замінив Д. Безбородька. Однак інтенсивність матчу призвела до того, що «Колос Ковалівка» отримав ще одне вилучення.

На 66-й хвилині до своїх товаришів по команді приєднався С. Болбат, який отримав жовту картку. Намагаючись активізувати атакувальні дії, полтавська «Ворскла» провела першу заміну на 77-й хвилині. Н. Якубу замінив І. Крупський у пошуках перелому в грі. На 80-й хвилині «Колос Ковалівка» зробив третю заміну. С. Болбат вийшов замість В. Велетена, і команда відчайдушно шукала переможця. На останніх хвилинах матчу Ворскла Полтава отримала жовту картку. На 89-й хвилині за неспортивну поведінку був вилучений О. Скляра. З наближенням фінального свистка обидві команди провели останні заміни. У полтавської «Ворскли» замість І. Нестеренка вийшов А. Бацула, а замість Д. Хрипчука — Тьяго Сантана. Ближче до кінця матчу гра ставала дедалі гострішою, що призвело до отримання жовтих карток гравцями «Колоса Ковалівки». На 90-й хвилині попередження отримав М. Бурда, і матч завершився з рахунком 0:0. Попри те, що обидві команди продемонстрували надійну оборону, жодна з них не змогла віднайти переломний момент, до якого так прагнула. Попри відсутність голів, матч подарував уболівальникам захопливе видовище, продемонструвавши майстерність, цілеспрямованість і командну роботу. І «Колос Ковалівка», і полтавська «Ворскла» сподіваються закріпити цей результат і здобути перемоги в найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Олександрія — Колос, Ворскла — Полісся.