Ман.Юнайтед — Брентфорд — 2:1. Чемпіонат Англії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-07 19:01 7 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і ... Ман.Юнайтед — Брентфорд — 2:1. Чемпіонат Англії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

7 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і Брентфорд (Англія).

Ман.Юнайтед - Брентфорд - 2:1. Чемпионат Англии, 8-й тур. Обзор матча, статистикаМан.Юнайтед - Брентфорд - 2:1. Чемпионат Англии, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 8-й тур

Ман.Юнайтед (Англія) — Брентфорд (Англія) — 2:1 (0:1)
Голи: Мактоміней (90+3), Мактоміней (90+7) — Матіас Дженсен (26)

Попередження: Хікі (10), К. Норгаард (48), Н. Коллінз (65), В. Джанелт (67), Н. Мопе (81)

Огляд матчу Ман.Юнайтед — Брентфорд:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на «Олд Траффорд» «Манчестер Юнайтед» приймав «Брентфорд», і вболівальники були в напрузі. Рахунок 0:1 на користь «Брентфорда» в перерві наводив на думку про можливу поразку, але «червоні дияволи» на очах у рідної публіки відважно чинили опір і здобули перемогу з рахунком 2:1. Матч розпочався з фізичної боротьби: вже на 10-й хвилині суддя швидко показав жовту картку гравцеві «Брентфорда» А. Хікі. По ходу гри «Брентфорд» став активніше атакувати і на 26-й хвилині завдяки вдалому удару М. Єнсена вийшов уперед. У перерві менеджер «Манчестер Юнайтед» зробив вирішальну заміну, випустивши на 46-й хвилині Каземіро замість К. Еріксена. Ця заміна надала нових сил господарям поля, і з самого початку другого тайму вони посилили тиск. На 48-й хвилині гравець «Брентфорда» К. Норгаард отримав жовту картку, і здавалося, що «Юнайтед» знайде рівних. На 63-й хвилині «Манчестер Юнайтед» зробив подвійну заміну: М. Маунт і М. Решфорд замінили Антоні та А. Гарначо відповідно. Ці заміни привнесли в гру «Юнайтед» свіжі атакувальні можливості і не дозволили «Брентфорду» розслабитися. Однак напруга наростала, і гравці «Брентфорда» Н. Коллінз і В. Джанельт отримали жовті картки на 65-й і 67-й хвилинах відповідно. На 70-й хвилині «Брентфорд» здійснив подвійну заміну: В. Джанельт замінив Ф. Оньєку, а Й. Вісса — Н. Мопая.

Миттю пізніше «Манчестер Юнайтед» зробив останню заміну, замінивши на 71-й хвилині В. Лінделофа на А. Мартіаля. Мартіаля. Зміни надали грі додаткової динаміки, обидві команди стали боротися за перевагу. 81-ша хвилина — Н. Мопай, гравець «Брентфорда», отримав жовту картку, що свідчить про наростаюче розчарування в грі гостей. На 84-й хвилині менеджер «Брентфорда» здійснив третю й останню заміну, замінивши М. Йенсена на С. Годоса. Годоса. На 87-й хвилині в пошуках перелому «Манчестер Юнайтед» ввів у гру С. Амрабата замість С. Мактомінея, і, коли матч досягнув свого апогею, сталася драма. На 90-й хвилині «Манчестер Юнайтед» вирішив зрівняти рахунок, але гол було скасовано через положення «поза грою». Однак буквально за кілька миттєвостей, на останніх секундах гри, С. МакТоміней двічі вразив ворота суперника, розлютивши «Олд Траффорд». Ці голи завершили дивовижне повернення «Манчестер Юнайтед» до перемоги з рахунком 2:1 і викликали у глядачів захват. Цей поєдинок Прем’єр-ліги між «Манчестер Юнайтед» і «Брентфордом» на «Олд Траффорд» став підтвердженням непередбачуваності цього виду спорту. Незважаючи на те, що в першому таймі «Брентфорд» демонстрував стійкість, у другому «Манчестер Юнайтед» показав свій клас і рішучість переломити хід гри. Матч запам’ятався спекотною боротьбою, тактичними маневрами і захоплюючою драмою на останніх хвилинах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Шеффілд Юнайтед — Ман.Юнайтед, Брентфорд — Бернлі.