Ювентус — Торіно — 2:0. Чемпіонат Італії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-07 20:56 7 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і ... Ювентус — Торіно — 2:0. Чемпіонат Італії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

7 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і Торіно (Турин).

Ювентус - Торино - 2:0. Чемпионат Италии, 8-й тур. Обзор матча, статистикаЮвентус - Торино - 2:0. Чемпионат Италии, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 8-й тур

Ювентус (Турин) — Торіно (Турин ) — 2:0 (0:0)
Голи: Федеріко Гатті (47), Мілік (62)

Попередження: R. Bellanova (21), Федеріко Гатті (71)

Огляд матчу Ювентус — Торіно:

«Ювентус» здобув перемогу в туринському дербі над «Торіно» Дві найпопулярніші команди Серії А — «Ювентус» і «Торіно» — зійшлися в захопливому матчі на легендарному стадіоні «Альянс». У першому таймі обидві команди продемонстрували рівновагу в обороні та не дали супернику жодного шансу. Однак на 21-й хвилині напруга в грі зросла, що призвело до отримання жовтої картки гравцем «Торіно» Р. Беллановою. Матч тривав з високою енергією, демонструючи тактичну майстерність тренерів обох команд. На початку другого тайму «Ювентус» одразу ж зробив заміну. На 46-й хвилині Ф. Міретті був замінений на А. Міліка, який згодом став ключовим гравцем матчу. Лише за хвилину «Ювентус» ефектним голом Ф. Гатті вивів «Альянц Стедіум» з рівноваги: ведучи в рахунку з перевагою в один м’яч, глядачі з нетерпінням чекали подальшого розвитку подій. «Ювентус» продовжував володіти ініціативою, і на 62-й хвилині А. Мілік вразив ворота суперника, подвоївши перевагу своєї команди. На 71-й хвилині «Торіно» спробував переломити хід матчу, зробивши першу заміну: замість А. Санабрії в гру був введений Д. Сек.

Однак їхні зусилля не увінчалися успіхом, а розчарування зросло, коли на тій же хвилині жовту картку отримав гравець «Ювентуса» Ф. Гатті. На завершальній стадії гри «Ювентус» зробив другу заміну, замінивши на 76-й хвилині Ф. Костича на А. Камб’ясо. З іншого боку, на 84-й хвилині «Торіно» зробив серію швидких замін, випустивши на поле Р. Родрігеса, В. Лазаро та І. Іліча, які відчайдушно шукали проблиск надії. В останні хвилини матчу «Ювентус» оформив перемогу, зробивши третю й останню заміну на 86-й хвилині. М. Кін замінив К. Йилдиза, підкресливши тим самим прагнення команди зберегти перевагу до фінального свистка. У підсумку матч завершився перемогою «Ювентуса» з рахунком 2:0, що принесла команді три найважливіші очки у висококонкурентному чемпіонаті Серії А. Ця перемога не тільки зміцнила їхні позиції в турнірній таблиці, а й дозволила зберегти за собою право на лідерство перед міськими суперниками — «Торіно». Незважаючи на те, що туринське дербі завершилося, азарт і пристрасть, викликані цим запеклим поєдинком, залишаться в серцях футбольних уболівальників. Обидві команди продемонстрували чудову майстерність і рішучість протягом усього матчу, а їхні вболівальники з нетерпінням чекають на наступну главу в цьому захопливому протистоянні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мілан — Ювентус, Торіно — Інтер.