Вердер — Гоффенгайм — 2:3. Чемпіонат Німеччини, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-07 21:33 7 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вердер (Бремен) і ... Вердер — Гоффенгайм — 2:3. Чемпіонат Німеччини, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

7 жовтня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вердер (Бремен) і Хоффенхайм (Німеччина).

Вердер - Хоффенхайм - 2:3. Чемпионат Германии, 7-й тур. Обзор матча, статистикаВердер - Хоффенхайм - 2:3. Чемпионат Германии, 7-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 7-й тур

Вердер (Бремен) — Хоффенхайм (Німеччина) — 2:3 (1:2)
Голи: Романо Шмід (17), Дж. Стадія (90+1) — M. Beier (8), Гриша Промель (29), Q. Butler (90+2)

Попередження: N. Keita (32), Марвін Дакш (45+1), Вайзер (56), N. Rapp (58), Гриша Промель (69), Кевін Акпогума (72), Бауманн (90), Фогт (90+5)

Огляд матчу Вердер — Гоффенгайм:

У захопливому матчі Бундесліги на стадіоні «Wohninvest WESERSTADION» бременський «Вердер» зустрівся з «1899 Гоффенгайм». Обидві команди продемонстрували вражаючу майстерність і рішучість. Незважаючи на те, що в перерві «Гоффенгайм» вів із рахунком 2:1, у другому таймі гра набула непередбачуваного повороту. Початок матчу ознаменувався тим, що «Хоффенхайм» вийшов уперед уже на 8-й хвилині. М. Байєр влучив у сітку, пробивши по воротах бременського «Вердера». Однак господарі поля швидко відігралися, і Р. Шмід зрівняв рахунок на 17-й хвилині. І тільки коли здавалося, що результат матчу буде рівним, 1899 Хоффенхайм повернув собі перевагу на 29-й хвилині. Г. Промель, скориставшись зручним моментом, пробив повз воротаря бременського «Вердера». Організована оборона гостей не дозволила бременському «Вердеру» зрівняти рахунок до перерви. Перший тайм не обійшовся без фолів і карток. На 32-й хвилині жовту картку отримав гравець «Вердера» Н. Кейта, а на 45-й хвилині — М. Дакш. М. Вайзер і Н. Рапп також отримали жовті картки на 56-й і 58-й хвилинах відповідно, що ще більше погіршило становище «Вердера». На 59-й і 60-й хвилинах обидві команди зробили ранні заміни, сподіваючись знайти виграшне поєднання.

У «Вердера Бремена» Н. Кейта був замінений на Ж. Стаге, а Ж. Нджинма — на Р. Борре. Водночас у «Хоффенхайма 1899» замість К. Батлера вийшов Р. Сков. З початком другого тайму напруга матчу продовжувала зростати. Фізична складова гри призвела до того, що на 69-й хвилині жовті картки отримали Г. Промель із команди «1899 Хоффенхайм», а на 72-й хвилині — К. Акпогума. У відповідь на зростаючий тиск «Вердер Бремен» зробив ще дві заміни на 72-й хвилині. Н. Рапп і С. Лінен покинули поле, звільнивши місце для К. Гросса і Н. Вольтемаде. 1899 Хоффенхайм також здійснив зміни, замінивши на 81-й хвилині М. Байєра на І. Бебу і Ф. Гріллітча на Ф. О. Беккера. Останні хвилини матчу були напруженими, обидві команди прагнули перемоги. Однак першим відзначився «Вердер Бремен», а на 90-й хвилині Й. Стаге забив вирішальний гол. На жаль, надії бременців були розвіяні, коли на тій самій хвилині К. Батлер із команди «Гоффенгайм 1899» забив вирішальний гол. На останніх хвилинах матчу К. Фогт із «Гоффенгайма» отримав жовту картку. Незважаючи на всі зусилля, «Вердер Бремен» не зміг забити ще один гол, і «Хоффенхайм 1899» здобув перемогу з підсумковим рахунком 3:2. Матч продемонстрував дух суперництва і рівень майстерності обох команд, і вболівальники з нетерпінням чекають наступних зустрічей.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія Д — Вердер, Хоффенхайм — Айнтрахт.