Дженоа — Мілан — 0:1. Чемпіонат Італії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-07 23:51 7 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Дженоа (Генуя) і ... Дженоа — Мілан — 0:1. Чемпіонат Італії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

7 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Дженоа (Генуя) і Мілан (Італія).

Дженоа - Милан - 0:1. Чемпионат Италии, 8-й тур. Обзор матча, статистикаДженоа - Милан - 0:1. Чемпионат Италии, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 8-й тур

Дженоа (Генуя) — Мілан (Італія) — 0:1 (0:0)
Голи: Пулішич (87)

Попередження: Ернандес (21), Флоренці (22), Юнус Мусах (47), Адлі (62), Коні Де Вінтер (69), J. Мартінес (86), J. Мартінес (90+13)

Огляд матчу Дженоа — Мілан:

У захопливому матчі Серії А між командами «Дженоа» та «Мілан» на глядачів на стадіоні «Стадіо Комунале Луїджі Ферраріс» чекала напружена боротьба. У першому таймі обидві команди демонстрували стійкість в обороні, успішно стримуючи одна одну. Рахунок 0:0 у перерві свідчив про напружену боротьбу на полі. Однак було видно, що обидві команди хочуть вийти з глухого кута і домогтися перемоги в цьому найважливішому матчі. На початку другого тайму «Мілан» зробив дві заміни, намагаючись надати атаці нових сил. Самуель Чуквуезе замінив Крістіана Пулішича, а Натаніель Окафор вийшов замість Рафаеля Леао. Ці зміни привнесли нову енергію в атаку «Мілана», і здавалося, що це лише питання часу. Однак гра продовжувала залишатися напруженою боротьбою в центрі поля, і обидві команди викладалися на повну, щоб заволодіти перевагою. У боротьбі за кожен сантиметр поля гравці отримували жовті картки. За весь матч «Мілан» отримав п’ять жовтих карток: Тео Ернандес, Алессандро Флоренці, Юнус Муса, Ясін Адлі та воротар Майк Маіньян були попереджені суддею. Дженоа також не залишилася осторонь: жовті картки отримали Кевін Де Вінтер і Йон Андрес Мартінес.

На 66-й хвилині «Мілан» зробив подвійну заміну: замість Ясіна Адлі з’явився Олів’є Жиру, а замість Алессандро Флоренці — Давіде Калабрія. Ці зміни ще більше посилили атакувальний потенціал «Мілана», і здавалося, що оборона «Дженоа» починає прогинатися під натиском. Однак перелом настав лише на 87-й хвилині. Крістіан Пулішич, який постійно створював загрозу впродовж усього матчу, нарешті влучив у сітку воріт, забивши гол. Гол привів уболівальників «Мілана» у захват, а гравців «Дженоа» — у зневіру. На останніх хвилинах матчу обидві команди провели чергові заміни, намагаючись змінити хід гри. У «Дженоа» замість Андреа Кутлу та Брайана Крістанте вийшли Стефано Сабеллі та Руслан Малиновський. У «Мілана» ж замість Родні Хапса та Даніеля Бартезагі вийшли Ріхедлі Базоер та Лука Йовіч. На жаль, матч закінчився на неприємній ноті: на 90-й хвилині червоні картки отримали Іхон Андрес Мартінес і воротар «Мілана» Майк Майгнан. Незважаючи на хаотичну кінцівку, «Мілан» утримав перевагу 1:0 до фінального свистка і здобув важку перемогу. Цей матч став свідченням конкурентної боротьби в Серії А: обидві команди продемонстрували високу майстерність, рішучість і стійкість. «Мілан» взяв три очки, але «Дженоа» може пишатися своєю доблестю. Завдяки таким матчам Серія А продовжує залишатися однією з найбільш захопливих і запеклих ліг у світі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аталанта — Дженоа, Мілан — Ювентус.