Реймс — Монако — 1:3. Чемпіонат Франції, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-07 23:55 7 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і ... Реймс — Монако — 1:3. Чемпіонат Франції, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

7 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і Монако (Франція).

Реймс - Монако - 1:3. Чемпионат Франции, 8-й тур. Обзор матча, статистикаРеймс - Монако - 1:3. Чемпионат Франции, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 8-й тур

Реймс (Франція) — Монако (Франція) — 1:3 (0:1)
Голи: Теума (57) — Ісмаїл Джейкобс (42), Ф. Балогун (46), Бен Єддер (49)

Предупредження: Закарія (83), C. Маціма (84)

Огляд матчу Реймс — Монако:

Огляд футбольного матчу: Реймс — Монако У захопливому поєдинку Ліги 1 Реймс зустрівся з Монако на стадіоні Stade Auguste-Delaune II. Матч продемонстрував кілька видовищних моментів, в яких обидві команди проявили свою майстерність і рішучість. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Монако», але в другому таймі гра загострилася, і в підсумку рахунок став 1:3 на користь «Монако». «Монако» впевнено розпочав матч, вирвавшись вперед на 42-й хвилині завдяки голу І. Якобса. У другому таймі «Реймс» кинувся відіграватися, прагнучи зрівняти рахунок. Однак «Монако» зробив ранню заміну, випустивши на 46-й хвилині С. Магассу замість К. Маціми. Ця заміна принесла свої плоди, коли через кілька миттєвостей після заміни Ф. Балогун влучив у сітку воріт, збільшивши перевагу «Монако» до 0:2. «Монако» продовжував домінувати у грі, і на 49-й хвилині В. Бен Єддер забив ще один гол, вивівши «Монако» вперед із рахунком 0:3. Однак «Реймс» не здавався й активно чинив опір. На 57-й хвилині було призначено пенальті, який спокійно реалізував Т. Теума, скоротивши відставання до 1:3.

Обидві команди провели тактичні заміни, щоб посилити свої склади. На 61-й хвилині Реймс замінив К. Накамуру на А. Саламу, сподіваючись посилити атакувальний пресинг. На 73-й хвилині «Монако» також зробив заміну, замінивши А. Головіна на Т. Мінаміно, щоб зберегти свою перевагу. По ходу гри напруга почала загострюватися, що призвело до жовтих карток для гравців «Монако» Д. Закарії та К. Маціми на 83-й і 84-й хвилинах відповідно. У відповідь на це «Реймс» зробив останню заміну на 86-й хвилині, випустивши І. Діакіте замість Ж. Вільсона-Есбранда. Попри зусилля «Реймса» у другому таймі, «Монако» зумів утримати перевагу і здобути заслужену перемогу. Загалом матч «Реймс» — «Монако» вийшов насиченим, сповненим голами, замінами та яскравими моментами. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість, але в кінцевому підсумку все вирішив клінічний фініш «Монако». Поразка стане уроком для «Реймса», який прагнутиме відігратися в найближчих матчах. По ходу сезону Ліги 1 обидві команди будуть прагнути підтримувати свою форму і рухатися вперед до досягнення поставлених цілей.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тулуза — Реймс, Монако — Мец.