Севілья — Райо Вальєкано — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-08 00:03 7 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) і ... Севілья — Райо Вальєкано — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

7 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) і Райо Вальєкано (Іспанія).

Севилья - Райо Вальекано - 2:2. Чемпионат Испании, 9-й тур. Обзор матча, статистикаСевилья - Райо Вальекано - 2:2. Чемпионат Испании, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 9-й тур

Севілья (Іспанія) — Райо Вальєкано (Іспанія) — 2:2 (0:2)
Голи: Соу (50), Ю. Ен-Несірі (90+6) — Оскар Валентин (21), Альваро Гарсія (26)

Попередження: Гудель (36), Соу (45+3), Сусо (67), Ернандес (74), Перес (84), Навас (84)

Огляд матчу Севілья — Райо Вальєкано:

У захопливому поєдинку Ла Ліги «Севілья» зуміла домогтися вражаючої нічиєї з «Райо Вальєкано» на стадіоні «Рамон Санчес Пісхуан». Матч закінчився з рахунком 2:2, але саме рахунок 0:2 на користь «Райо Вальєкано» в перерві став головною подією. Від самого початку «Райо Вальєкано» домінував у матчі, затвердивши свою перевагу на 21-й хвилині, коли О. Валентин забив блискучий гол, який застав зненацька захист «Севільї». Лише через п’ять хвилин А. Гарсія подвоїв перевагу. Севілья" була приголомшена такою перевагою «Райо Вальєкано», а на 36-й хвилині Н. Гудель отримав жовту картку. Гудель отримав жовту картку, що ще більше погіршило ситуацію. Відчувши необхідність змін, «Севілья» зробила першу заміну на 37-й хвилині, випустивши Фернандо замість І. Ракітіча в спробі переломити хід гри. Перший тайм продовжився, коли на 45-й хвилині жовту картку отримав Д. Соу, що ще більше підкреслило проблеми «Севільї». Але якраз у той момент, коли ситуація здавалася безрадісною для господарів поля, їм вдалося знайти проблиск надії, коли Д. Соу забив гол на 50-й хвилині, довівши рахунок до 1:2. У другому таймі обидві команди зробили заміни, щоб посилити свої стратегії. У «Райо Вальєкано» на 55-й хвилині замість У. Лопеса з’явився О. Трехо, а «Севілья» зробила одразу дві заміни, замінивши на 46-й хвилині М. Акуну на А. Педросу та О. Торреса. Педросу та О. Торреса на Л. Окампоса.

По ходу матчу рішучість «Севільї» відігратися посилювалася, що було видно з її атакувальної гри. Однак лише на 90-й хвилині їхні зусилля принесли плоди. Ю. Ен-Несірі забив вирішальний гол, зрівнявши рахунок і зберігши очко для «Севільї». Протягом усього матчу обидві команди отримали по кілька жовтих карток. Так, гравець «Севільї» Сусо отримав попередження на 67-й хвилині, а гравці «Райо Вальєкано» А. Ернандес і К. Перес — на 74-й і 84-й хвилинах відповідно. Жовту картку на 84-й хвилині отримав і гравець «Севільї» Х. Навас. Останні хвилини матчу пройшли в напруженій боротьбі, обидві команди провели заміни. На 78-й хвилині замість Х. Наваса у складі «Севільї» з’явився Х. Санчес, а на 81-й хвилині Сусо був замінений на Р. Міра. Райо Вальєкано також зробив три заміни, замінивши О. Валентина, А. Гарсію і О. Трехо на К. Переса, П. Чаваррію та Х. де Фрутоса відповідно. Коли суддя дав свисток на перерву, обидві команди висловили свою вдячність за наполегливу боротьбу. «Райо Вальєкано», безсумнівно, відчуває розчарування після втрати переваги у два м’ячі, а «Севілья» може пишатися своєю перемогою. Цей матч став нагадуванням про те, що у футболі можливо все. Незважаючи на те, що в перерві «Севілья» поступалася 0:2, вона продемонструвала свою стійкість і зуміла домогтися нічиєї. Ця захоплива зустріч на довгі роки залишиться в пам’яті вболівальників обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Севілья — Реал, Лас-Пальмас — Райо Вальєкано.