Монца — Салернітана — 3:0. Чемпіонат Італії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-08 15:27 8 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Монца (Італія) і ... Монца — Салернітана — 3:0. Чемпіонат Італії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

8 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Монца (Італія) і Салернітана (Італія).

Монца - Салернитана - 3:0. Чемпионат Италии, 8-й тур. Обзор матча, статистикаМонца - Салернитана - 3:0. Чемпионат Италии, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 8-й тур

Монца (Італія) — Салернітана (Італія) — 3:0 (2:0)
Голи: А. Колпані (9), S. Vignato (18), Маттео Пессіна (82)

Предупредження: S. Vignato (29), Брадарич (63)

Огляд матчу Монца — Салернітана:

Нещодавно на стадіоні U-Power відбувся захопливий матч між командами Монца та Салернітана в рамках Серії А. Обидві команди прагнули набрати важливі очки, і гра обіцяла бути захопливою. Перший тайм розпочався з перемоги: «Монца» з перших хвилин взяла гру під свій контроль. Уже на 9-й хвилині А. Колпані, гравець «Монци», забив приголомшливий гол і вивів свою команду вперед. Це додало впевненості господарям поля, і вони продовжили домінувати в грі. На 18-й хвилині С. Віньято подвоїв свою перевагу, завдавши точного удару. Півзахисник продемонстрував чудову витримку перед воротами та забезпечив команді впевнену перевагу перед перервою. У другому таймі «Салернітана» спробувала відігратися. На початку тайму вони зробили три швидкі заміни, сподіваючись переломити ситуацію. П. Маццоккі, Е. Бохінен і М. Леговскі вийшли замість Д. Брадарича, Г. Маджоре і А. Мартегані відповідно. Попри зусилля «Салернітани», «Монца» вистояла і зберегла свою перевагу. Під час гри «Монца» також зробила заміни, щоб освіжити склад.

На 64-й хвилині П. Чіурріа і А. Колпані були замінені на П. Перейру і Папу Гомеса відповідно. Потім, на 72-й хвилині, С. Віньято і Г. Кіріакопулос змінили В. Бондо і С. Бірінделлі. Коли матч вступив у завершальну стадію, Монца оформила перемогу, реалізувавши пенальті на 82-й хвилині. М. Пессіна впевнено реалізував пенальті, збільшивши перевагу своєї команди до 3:0. На 83-й хвилині замість Л. Кулібалі у складі «Салернітани» з’явився Г. Кастанос, оскільки команда гостей намагалася врятуватися від поразки. «Монца» також зробила заміну: М. Пессіна замінив Дж. Акпа Акпро на 86-й хвилині. Ближче до кінця матчу Л. Кулібалі отримав жовту картку на останніх хвилинах гри. У підсумку «Монца» здобула переконливу перемогу над «Салернітаною» з рахунком 3:0. Господарі поля показали сильну гру, продемонструвавши майстерність в атаці та надійний захист протягом усього матчу. «Салернітана» ж, безсумнівно, розчарована тим, що не змогла доставити супернику проблем. Цей результат значно підвищить амбіції «Монци» в Серії А, а «Салернітані» доведеться перебудовуватися і відновлювати сили в наступному поєдинку. Зрештою, це був незабутній матч, який подарував уболівальникам багато подій, голів і драматизму.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Рома — Монца, Салернітана — Кальярі.