Вільярреал — Лас-Пальмас — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-08 17:04 8 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і ... Вільярреал — Лас-Пальмас — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

8 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і Лас-Пальмас (Іспанія).

Вильярреал - Лас-Пальмас - 1:2. Чемпионат Испании, 9-й тур. Обзор матча, статистикаВильярреал - Лас-Пальмас - 1:2. Чемпионат Испании, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 9-й тур

Вільярреал (Іспанія) — Лас-Пальмас (Іспанія) — 1:2 (0:1)
Голи: Джерард Морено (90+2) — S. Coco (45+2), M. Cardona (51)

Предупредження: Піно (45+1), Марвін (68), Парехо (68), Кір’ян (72), S. Cardona (90+4), I. Ахомач (90+6), Етьєн Капуе (90+10), Каба (90+5)

Огляд матчу Вільярреал — Лас-Пальмас:

У захопливому матчі Ла Ліги на стадіоні «Естадіо де ла Сераміка» «Вільярреал» зустрівся з «Лас-Пальмасом». Гра проходила в напруженій боротьбі між командами, і в підсумку «Лас-Пальмас» здобув перемогу з рахунком 2:1. Перший тайм розпочався з атакувальних дій обох команд. Проте вже на 45-й хвилині «Лас-Пальмас» взяв гору, коли С. Коко вразив ворота суперника, і його команда повела в рахунку 1:0. Вільярреал, вирішивши відігратися, зробив ключову заміну перед самою перервою, замінивши Й. Піно на Х. Л. Момо. Піно на Х. Л. Мора. У другому таймі Лас-Пальмас збільшив свою перевагу на 51-й хвилині, коли з пенальті забив М. Кардона. Гол збільшив перевагу «Лас-Пальмаса» і відкинув «Вільярреал» назад. Не бажаючи здаватися без бою, Вільярреал зробив низку замін на 58-й хвилині, ввівши в гру Б. Бреретона Діаса, Кіко і А. Морено. Лас-Пальмас також зробив зміни, додавши до складу С. Каба і Марвіна. Матч загострився до межі, обидві команди боролися за домінування.

На 68-й хвилині Марвін і Д. Парехо з «Вільярреала» отримали жовті картки, а на 72-й хвилині ще одне вилучення отримав Кіріан з «Лас-Пальмаса». На 75-й хвилині «Вільярреал» зробив останню заміну, замінивши М. Трігуероса на Г. Морено. На 76-й хвилині «Лас-Пальмас» також здійснив заміну, замінивши Хав’єра Муньоса на М. Перрона, а Е. Лойодіса на Х. Вієру. На 88-й хвилині «Лас-Пальмас» зробив останню заміну: замість К. Еррери вийшов Мунір Ель-Хаддаді. Останні хвилини матчу були сповнені драматизмом та активністю. На 90-й хвилині гравцеві «Вільярреала» Г. Морено вдалося відігратися, що дало надію на повернення команди. Однак «Лас-Пальмас» утримав перевагу, незважаючи на жовті картки, отримані С. Кардоною та С. Кабой. На останніх хвилинах матчу до суддівської книги потрапили також гравці «Вільярреала» І. Ахомач та Е. Капуе. У підсумку сильний початок і стійка оборона «Лас-Пальмаса» забезпечили їм перемогу над «Вільярреалом». Матч став підтвердженням конкурентоспроможності та майстерності обох команд Ла Ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вільярреал — Алавес, Лас-Пальмас — Райо Вальєкано.