Ліон — Лор’ян — 3:3. Чемпіонат Франції, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-08 17:52 8 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ліон (Франція) і ... Ліон — Лор’ян — 3:3. Чемпіонат Франції, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

8 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ліон (Франція) і Лор’ян (Франція).

Лион - Лорьян - 3:3. Чемпионат Франции, 8-й тур. Обзор матча, статистикаЛион - Лорьян - 3:3. Чемпионат Франции, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 8-й тур

Ліон (Франція) — Лор ’ян (Франція) — 3:3 (3:1)
Голи: Ernest Nuamah (21), А. Лаказетт (22), А. Лаказетт (41) — E. J. Kroupi (16), E. J. Kroupi (54), D. Yongwa (79)

Огляд матчу Ліон — Лор’ян:

Нещодавно на стадіоні Groupama відбувся захопливий матч Ліона та Лор’яна в рамках Ліги 1. Матч, в якому обидві команди прагнули до перемоги, вийшов напруженим від початку і до кінця. У перерві рахунок був 3:1 на користь «Ліона», але в другому таймі «Лор’ян» зробив вражаючий ривок і завершив матч у захоплюючій нічиїй 3:3. Матч розпочався з першого ривка «Лор’яна» на 16-й хвилині, коли Е. Ж. Крупі вразив ворота суперника, забезпечивши йому перевагу. Однак «Ліон» швидко відповів двома голами. На 21-й хвилині Е. Нуама блискучим ударом зрівняв рахунок, а через хвилину А. Лаказетт забив гол, вивівши «Ліон» уперед. Ліон продовжував домінувати у грі, і на 41-й хвилині Лаказетт реалізував пенальті, збільшивши перевагу до 3:1. Однак перерва, схоже, додала «Лор’яну» сил, і на 46-й хвилині він здійснив дві ранні заміни: Ж. Лапорта і Ж. Понсо замість Ф. Менді і Т. Бакайоко відповідно.

Ці зміни відразу ж позначилися на грі, оскільки на 54-й хвилині Крупі забив свій другий гол у матчі, скоротивши відставання до 3:2. У відповідь на це «Ліон» зробив першу заміну: на 59-й хвилині замість М. Бальде вийшов Джефіньо. На 60-й хвилині «Лор’ян» зробив ще дві заміни, замінивши С. Альверо і М. Діавара на Ж. Лепенанта і К. Толіссо відповідно. «Лор’ян» продовжував прагнути до перемоги, і на 79-й хвилині Д. Йонгва забив приголомшливий гол, зрівнявши рахунок на табло — 3:3. Високе напруження матчу змусило обидві команди провести чергові заміни: на 71-й хвилині «Ліон» замінив Е. Нуама на С. Кумбеді. На 77-й хвилині «Лор’ян» замінив Б. Ндіайє на С. Крупі. На 87-й хвилині «Лор’ян» зробив останню заміну. Т. Ле Бріс вийшов замість Г. Калулу, намагаючись закріпити перемогу. У відповідь на це «Ліон» на 88-й хвилині ввів у гру М. Какере замість Р. Черки. На 90-й хвилині А. Тосін замінив Дж. Мвуку Мугішу. Незважаючи на зусилля обох команд у хвилини, що залишилися, голів більше не було, і матч завершився в напруженій нічиїй 3:3. Гра продемонструвала конкурентоспроможність і майстерність команд «Ліон» і «Лор’ян», залишивши вболівальників у напрузі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліон — Клермон, Лор’ян — Ренн.