Брест — Тулуза — 1:1. Чемпіонат Франції, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-08 18:01 8 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Брест (Франція) і ... Брест — Тулуза — 1:1. Чемпіонат Франції, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

8 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Брест (Франція) і Тулуза (Франція).

Брест - Тулуза - 1:1. Чемпионат Франции, 8-й тур. Обзор матча, статистикаБрест - Тулуза - 1:1. Чемпионат Франции, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 8-й тур

Брест (Франція) — Тулуза (Франція) — 1:1 (0:1)
Голи: Сатріано (90+2) — F. Magri (27)

Попередження: Стейн Спірінгс (10), М. Камара (45+4), Ліліан Брассьє (70), Т. Даллінга (79)

Огляд матчу Брест — Тулуза:

У захопливому поєдинку Ліги 1 «Стад Брестуа 29» воював із «Тулузою», завершивши матч внічию 1:1. Гра проходила на легендарному стадіоні «Стад Франсіс-Ле Бле» і стала свідком захопливих моментів, які тримали вболівальників у напрузі. Перший тайм розпочався з того, що обидві команди продемонстрували атакувальний настрій і спробували заволодіти перевагою. Однак уже на 27-й хвилині «Тулуза» взяла гору. Ф. Магрі блискуче переправив м’яч у сітку, забезпечивши своїй команді перевагу 1:0. Гол запалив уболівальників «Тулузи», і вони вибухнули радісними криками. По ходу першого тайму інтенсивність гри зростала, і гравці перейшли до фізичних навантажень. На 45-й хвилині гравець команди «Стад Брестуа 29» М. Камара отримав жовту картку, що викликало занепокоєння його товаришів по команді. Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь «Тулузи», але обидві команди були сповнені рішучості переломити ситуацію в другому таймі. Після перерви «Стад Брестуа 29» зробив ранню заміну, прагнучи змінити динаміку гри. На 46-й хвилині М. Камара був замінений на К. Думбія, що дало змогу створити свіжі сили в півзахисті. На 62-й хвилині «Тулуза» також зробила першу заміну, замінивши Ю. Беграуї на Т. Даллінга. Матч продовжився з великою кількістю подій, і обидві команди прагнули влучити у ворота суперника.

На 64-й хвилині «Стад Брестуа 29» зробив ще дві заміни, замінивши Ж. Мартена і Х. Магнетті відповідно на Ж. Мартена і Х. Магнетті. Тулуза відповіла третьою заміною — М. Діарра замінив Г. Суазо. На 70-й хвилині «Тулуза» також зробила дві останні заміни: А. Доннум замінив В. Сьєрро, а К. Кебен — М. Деслера. Однак на цій же хвилині жовту картку отримав гравець «Стад Брестуа 29» Л. Брасьє, що ще більше посилило напруження гри. На 75-й хвилині «Стад Брестуа 29» зробив четверту заміну, замінивши С. Муні на Б. Брахімі. Гра ставала дедалі гострішою, і на 79-й хвилині гравець «Тулузи» Т. Даллінга було попереджено жовтою карткою. Ближче до кінця матчу обидві команди шукали можливості для того, щоб домогтися перемоги. На 84-й хвилині «Тулуза» провела останню заміну, помінявши Ф. Магрі на К. Желябера Піну. Через три хвилини «Стад Брестуа 29» зробив п’яту заміну, замінивши Р. Дель Кастільо на М. Перейра Лаге. Здавалося, що матч завершиться з рахунком 1:0 на користь «Тулузи», але тут стався поворот. На 90-й хвилині М. Сатріано, гравець команди «Стад Брестуа 29», ударом головою зрівняв рахунок. Цей гол викликав бурхливу радість гравців «Стад Брестуа 29» та їхніх уболівальників на стадіоні, а після фінального свистка судді обидві команди пішли з поля, поділивши між собою трофеї. Матч продемонстрував дух суперництва і цілеспрямованість обох команд, а вболівальники залишилися задоволені видовищним футболом. У підсумку на табло горів рахунок 1:1, і хоча жодна з команд не змогла здобути перемогу, вони продемонстрували свої таланти і забезпечили захопливий поєдинок для вболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лілль — Брест, Тулуза — Реймс.