Вулверхемптон — Астон Вілла — 1:1. Чемпіонат Англії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-08 18:05 8 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і ... Вулверхемптон — Астон Вілла — 1:1. Чемпіонат Англії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

8 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і Астон Вілла (Англія).

Вулверхэмптон - Астон Вилла - 1:1. Чемпионат Англии, 8-й тур. Обзор матча, статистикаВулверхэмптон - Астон Вилла - 1:1. Чемпионат Англии, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 8-й тур

Вулверхемптон (Англія) — Астон Вілла (Англія) — 1:1 (0:0)
Голи: Хван Хі-Чан (53) — Пау Торрес (55)

Попередження: Бубакар Камара (6), Доусон (28), Макгінн (29), Маріо Леміна (62), Нельсон Семедо (67), Маріо Леміна (90+4)

Огляд матчу Вулверхемптон — Астон Вілла:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги «Вулверхемптон Вондерерс» («Вовки») зустрівся з «Астон Віллою» на легендарному стадіоні «Молінеукс». Перша половина матчу пройшла без голів, обидві команди не змогли пробити оборону суперника. Проте, у грі було чимало подій, починаючи з жовтої картки, отриманої гравцем «Астон Вілли» Б. Камарою на 6-й хвилині. На 28-й хвилині жовту картку отримав гравець «Вулвз» К. Доусон, а на 29-й хвилині — гравець «Астон Вілли» Дж. Макгінн. З початком другого тайму «Вулвз» не стали марнувати час на заміни: на 46-й хвилині Р. Аїт Нурі замінив М. Доерті. Лише через сім хвилин «Вовки» вийшли вперед, забивши блискучий гол Хванг Хі-Чана на 53-й хвилині. Однак «Астон Вілла» швидко відповіла, зрівнявши рахунок на 55-й хвилині завдяки голу П. Торреса. Напруга матчу продовжувала наростати, що супроводжувалося низкою дисциплінарних порушень. На 62-й хвилині жовту картку отримав гравець «вовків» М. Леміна, а на 67-й хвилині його приклад наслідував Н. Семедо.

Потім обидві команди зробили вирішальні заміни: у «Астон Вілли» на 63-й хвилині М. Діабі замінив Н. Дзаніоло, а у «вовків» на 69-й хвилині Жоао Гомеш замінив Б. Траоре. У міру того як час минав, команди зробили чергові заміни, щоб посилити свої склади. На 76-й хвилині «Вовки» випустили М. Кунью замість С. Калайджича, а на 82-й хвилині «Астон Вілла» ввела в гру М. Кеша замість Л. Бейлі. На 82-й хвилині «Астон Вілла» також зробила останню заміну, замінивши Б. Камара на Ю. Тілеманса. У заключній стадії матчу «Вовки» продовжували боротися за переможний гол, але їхнім зусиллям завадила друга жовта картка, яку отримала М. Леміна на 90-й хвилині. Леміною на 90-й хвилині, внаслідок чого «Вовки» отримали червону картку і були змушені закінчувати гру вдесятьох. Опинившись під величезним тиском і залишившись удесятьох, «Вовки» вистояли, успішно захищаючи свої ворота. Фінальний свисток пролунав, і на табло висвітився рахунок 1:1, що відображає стійкість і рішучість обох команд. Матч продемонстрував конкурентний характер Прем’єр-ліги та рівень майстерності гравців. Вболівальники стали свідками захопливої гри, в якій було багато драматизму і хвилювання, адже на полі билися «Вулвз» і «Астон Вілла».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Борнмут — Вулверхемптон, Астон Вілла — Вест Гем.