Кривбас — Чорноморець — 1:0. Чемпіонат України, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-08 19:00 8 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Кривбас (Кривий Ріг) ... Кривбас — Чорноморець — 1:0. Чемпіонат України, 10-й тур. Огляд матчу, статистика

8 жовтня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Кривбас (Кривий Ріг) і Чорноморець (Одеса).

Кривбасс - Черноморец - 1:0. Чемпионат Украины, 10-й тур. Обзор матча, статистикаКривбасс - Черноморец - 1:0. Чемпионат Украины, 10-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 10-й тур

Кривбас (Кривий Ріг) — Чорноморець (Одеса) — 1:0 (0:0)
Голи: K. Приходько (57)

Предупредження: D. Кузик (37), Безкоровайний (78), Понеділок (82)

Огляд матчу Кривбас — Чорноморець:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Металург» КР «Кривбас» приймав «Чорноморець». На початку першого тайму обидві команди показали відмінну гру в обороні, внаслідок чого рахунок у матчі став 0:0. На 8-й хвилині «Кривбас КР» зробив заміну: Ю. Вакулко був замінений на М. Татаркова. Ця заміна надала команді нових сил, і вона продовжила йти вперед у пошуках перелому. Другий тайм розпочався з нових замін: на 46-й хвилині «Чорноморець» ввів у гру Г. Хадіду замість С. Айєде і на тій же хвилині Б. Бойчука замість В. Вакули. Ці заміни були спрямовані на посилення атакувальних можливостей «Чорноморця» і чинення тиску на «Кривбас». На 57-й хвилині у ворота «Кривбасу» було призначено пенальті, що дало їм чудовий шанс повести в рахунку. К. Приходько вийшов на поле й успішно реалізував пенальті, забезпечивши своїй команді вирішальну перевагу — 1:0. Під схвальний рев глядачів гравці «Кривбасу» відсвяткували перемогу. На 60-й хвилині «Кривбас» зробив заміну: Д. Кузик замінив Ж. По. Ця заміна була спрямована на зміцнення півзахисту і збереження контролю над грою.

Однак напруга на полі почала наростати, і на 78-й хвилині Д. Безкоровайний отримав жовту картку, що ще більше посилило напругу в матчі. На 78-й хвилині «Чорноморець» також здійснив заміну: Дада Бельмонте замінив З. Бадібангу, а Дж. Спорн — А. Авагимяна. Ці заміни були зроблені для того, щоб влити свіжі сили до складу «Чорноморця» і спровокувати атаку у відповідь. В останні хвилини гри А. Понєдєльнік із «Кривбасу» отримав жовту картку на 82-й хвилині, що додало драматизму і напруги на полі. На 85-й хвилині «Кривбас» зробив останню заміну: М. Татарков був замінений на В. Семотюка. Під кінець часу обидві команди вели запеклу боротьбу, намагаючись або зберегти свою перевагу, або зрівняти рахунок. У підсумку «Кривбасу» вдалося втримати перевагу 1:0 і здобути перемогу. Фінальний свисток, і господарі поля на очах у своїх захоплених уболівальників відсвяткували важку перемогу. Цей матч Прем’єр-ліги між «Кривбасом» і «Чорноморцем» продемонстрував самовіддачу і майстерність обох команд. За рахунку 0:0 у перерві та 1:0 на користь «Кривбасу» матч став свідченням духу суперництва в українському футболі. Стадіон «Металург» став свідком напруженої боротьби, і вболівальники з нетерпінням чекають наступного поєдинку між цими командами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Металіст 1925 — Кривбас, Чорноморець — Минай.