Ланс — Лілль — 1:1. Чемпіонат Франції, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-08 20:06 8 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і ... Ланс — Лілль — 1:1. Чемпіонат Франції, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

8 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і Лілль (Франція).

Ланс - Лилль - 1:1. Чемпионат Франции, 8-й тур. Обзор матча, статистикаЛанс - Лилль - 1:1. Чемпионат Франции, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 8-й тур

Ланс (Франція) — Лілль (Франція) — 1:1 (0:1)
Голи: Д. Мачадо (70) — Андре (45+2)

Предупредження: Факундо Медіна (17), I. Cavaleiro (20), F. Haise (56), Рібейро (68), Сепе Ельє Вахі (82), Анхель Гомес (82)

Огляд матчу Ланс — Лілль:

У захопливому матчі Ліги 1 між командами «Ленс» і «Лілль» на знаменитому стадіоні «Боллерт-Делеліс» розігралася справжня битва. За рахунку 0:1 на користь «Лілля» в перерві гра набула несподіваного обороту і завершилася внічию 1:1. Перший тайм почався з кількох жовтих карток. На 17-й хвилині був вилучений гравець «Ленса» Ф. Медіна, а лише за три хвилини в суддівську книгу потрапив і гравець «Лілля» І. Кавалейро. Обидві команди з самого початку продемонстрували високий рівень фізичної підготовки. Під кінець першого тайму «Ліллю» вдалося вийти вперед на 45-й хвилині. Б. Андре влучив у сітку, вивівши свою команду вперед і забезпечивши їй перевагу перед перервою. Це був вирішальний гол, який подарував «Ліллю» надію на перемогу. У другому таймі гра продовжилася в напруженому темпі. На 56-й хвилині гравець «Ленса» Ф. Хайзе отримав жовту картку, поповнивши число вилучень у матчі. Обидві команди прагнули контролювати гру і знаходити можливості для взяття воріт. На 61-й хвилині відбулася перша заміна в матчі — замість А. Томассона у складі «Ленса» з’явився А. Діуф. Господарі поля хотіли випустити на поле свіжі сили і вплинути на хід гри.

На 62-й хвилині «Ленс» зробив ще дві заміни: Ф. Сотока замінив Ф. Гілавогі, а В. Саїд — Е. Вахі. На 69-й хвилині «Лілль» також зробив заміну: І. Кавалейро замінив А. Унаса. Матч тривав у гострій боротьбі, обидві команди демонстрували рішучість у прагненні до перемоги. На 70-й хвилині «Ленсу» вдалося зрівняти рахунок, вселивши надію у своїх уболівальників. Д. Мачадо забив м’яч у ворота, викликавши радість уболівальників і посиливши напругу гри. У міру того як час минав, обидві команди зробили чергові заміни. На 77-й хвилині «Ленс» ввів у гру А. Фульгіні замість Н. Ель-Айнауї, а на 88-й хвилині «Лілль» зробив подвійну заміну: А. Гомеша замінив Н. Ель-Айнауї, а на 88-й хвилині «Лілль» зробив подвійну заміну: А. Гомеша замінив Н. Бенталеб, а Ж. Давид вийшов замість Ю. Язичі. В останні хвилини гри гравець «Лілля» Л. Йоро отримав жовту картку на 90-й хвилині, завершивши напружений і насичений подіями матч. Незважаючи на всі зусилля обох команд, жодна з них не змогла домогтися переможного гола, в результаті чого була зафіксована нічия 1:1. Матч продемонстрував конкурентоспроможність і майстерність обох команд, порадувавши вболівальників, які зібралися на стадіоні Stade Bollaert-Delelis. Цей поєдинок продемонстрував рівень футболу в Лізі 1, підкресливши жорстку конкуренцію і непередбачуваність результатів. І «Ленс», і «Лілль» можуть високо підняти голову після цього наполегливого поєдинку.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гавр — Ланс, Лілль — Брест.