Кальярі — Рома — 1:4. Чемпіонат Італії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-08 20:53 8 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кальярі (Італія) і ... Кальярі — Рома — 1:4. Чемпіонат Італії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

8 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кальярі (Італія) і Рома (Рим).

Кальяри - Рома - 1:4. Чемпионат Италии, 8-й тур. Обзор матча, статистикаКальяри - Рома - 1:4. Чемпионат Италии, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 8-й тур

Кальярі (Італія) — Рома (Рим) — 1:4 (0:2)
Голи: N. Nandez (86) — Хуссем Ауар (19), Лукаку (20), Белотті (51), Лукаку (59)

Попередження: Леандро Паредес (11), Ібрагім Сулемана (14), Хуссем Ауар (32), Дж. Моурінью (44), Е. Бове (45+2), A. Obert (61)

Огляд матчу Кальярі — Рома:

«Кальярі» поступився «Ромі» в домінуючому поєдинку Серії А. «Рома» продемонструвала впевнену гру в матчі Серії А проти «Кальярі» і здобула заслужену перемогу з рахунком 4:1. Матч проходив на легендарному стадіоні Unipol Domus, і обидві команди прагнули взяти три очки. Із самого початку було видно, що «Рома» має намір узяти гру під свій контроль. Уже на 11-й хвилині Л. Паредес отримав жовту картку за необережний підкат, задавши тон поєдинку. «Кальярі» швидко відповів, і на 14-й хвилині І. Сулемана отримав жовту картку. «Рома» не гаяла часу, щоб затвердити свою перевагу, і на 19-й хвилині повела в рахунку. Х. Ауар завдав чудового удару, не залишивши воротареві «Кальярі» жодного шансу. Гості продовжували нагнітати обстановку, і вже через хвилину Р. Лукаку подвоїв перевагу в рахунку. На цьому етапі перед «Кальярі» вже стояло нелегке завдання. Домінування «Роми» ще більше посилилося, коли на 32-й хвилині Ауар отримав попередження. Господарі спробували перебудуватися і зробили першу заміну на 39-й хвилині, замінивши Сулемана на З. Лувумбо, намагаючись привнести в гру свіжі сили. За хвилину «Рома» також скористалася можливістю зробити заміну, випустивши П. Дибалу замість А. Белот. Дібалу замість А. Белотті.

Під кінець першого тайму спалахнули бурхливі емоції: Ж. Моуріньо та Е. Бове отримали жовті картки за участь у запеклій перепалці. На початку другого тайму «Кальярі» сподівався відігратися, але їхні надії були швидко погашені наполегливими атаками «Роми». На 51-й хвилині А. Белотті ефектним ударом збільшив перевагу, залишивши оборону «Кальярі» в замішанні. «Кальярі» не зміг відповісти, і ситуація стала ще гіршою, коли на 59-й хвилині Лукаку знову вразив ворота суперника. Гравці «Кальярі» були роздратовані, і вже за дві хвилини А. Оберт отримав жовту картку. Обидві команди вирішили ввести в гру свіжі обличчя, причому «Кальярі» зробив одразу дві заміни. Поява А. Петаньї та Л. Паволетті мала внести необхідну іскру в застояну атаку. На 72-й хвилині «Кальярі» здалося, що у них є шанс на порятунок, коли М. Праті, здавалося, забив гол, але його спробу відхилили через офсайд. Незважаючи на невдачу, «Кальярі» продовжував боротися, і на 86-й хвилині було призначено пенальті. Н. Нандес впевнено вийшов на ударну позицію, але воротар «Роми» неймовірним ударом не дозволив йому забити втішний гол. Матч завершився впевненою перемогою «Роми» з рахунком 4:1. Загалом, гра «Роми» стала свідченням майстерності та цілеспрямованості команди, а «Кальярі» залишилося працювати над покращенням своєї форми в Серії А. Матч на стадіоні Unipol Domus напевно запам’ятається домінуючою грою «Роми».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Салернітана — Кальярі, Рома — Монца.