Сельта — Хетафе — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-08 21:35 8 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Сельта (Віго) і ... Сельта — Хетафе — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 9-й тур. Огляд матчу, статистика

8 жовтня відбувся один із матчів 9-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Сельта (Віго) і Хетафе (Іспанія).

Сельта - Хетафе - 2:2. Чемпионат Испании, 9-й тур. Обзор матча, статистикаСельта - Хетафе - 2:2. Чемпионат Испании, 9-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 9-й тур

Сельта (Віго) — Хетафе (Іспанія) — 2:2 (0:0)
Голи: —

Огляд матчу Сельта — Хетафе:

У напруженому матчі Ла Ліги між командами «Сельта Віго» та «Гетафе» обидві команди продемонстрували на полі свою рішучість та майстерність. Матч закінчився з рахунком 2:2 у перерві, і, незважаючи на всі зусилля, рахунок в основний час залишився колишнім. Матч проходив на стадіоні Abanca-Balaídos, де вболівальники з нетерпінням чекали на захопливий поєдинок між цими командами. Від самого початку гра проходила в напруженій боротьбі, і вже на 2-й хвилині «Гетафе» вийшов уперед.

Нападник Б. Майораль забив блискучий гол, змусивши зненацька оборону «Сельти Віго». Однак «Сельта Віго» швидко відповіла, і на 24-й хвилині Ж. Бамба зрівняв рахунок. Матч продовжував залишатися напруженим, обидві команди демонстрували свою майстерність в атаці. На жаль, на 14-й хвилині «Сельта Віго» втратила чудову нагоду повести в рахунку, коли І. Аспас не реалізував пенальті. По ходу першого тайму гра ставала дедалі гострішою, що призвело до численних жовтих карток. Гравця «Гетафе» Д. Дуарте було вилучено на 9-й і 30-й хвилинах, а на 30-й хвилині він отримав червону картку, змусивши свою команду грати вдесятьох. Жовті картки отримали також Джин і Х. Мата з «Гетафе», що підкреслює агресивний характер матчу. Ще один гол трапився на 33-й хвилині, коли гравець «Гетафе» М. Грінвуд забив приголомшливий гол, знову вивівши свою команду вперед. Однак «Сельта Віго» не здавалася, і перед самою перервою Я. С. Ларсен добив м’яч у сітку, зрівнявши рахунок — 2:2. У другому таймі відбулося кілька замін, обидві команди прагнули провести тактичні зміни та зберегти перевагу. На 60-й хвилині замість О. Альдерете у складі «Гетафе» вийшов К. Алена, а у складі «Сельта Віго» Ф. Бельтран змінив Х. Сотело. На 61-й хвилині «Гетафе» здійснив ще дві заміни, випустивши М. Арамбаррі та Х. Іглесіаса, щоб надати атаці нових сил. На 71-й хвилині «Гетафе» зробив ще одну заміну: Б. Майораль замінив Ж. Латаса. У складі «Сельти Віго» також відбулися зміни: на 79-й хвилині Ж. Бамба був замінений на М. Родрігеса. На 86-й хвилині «Сельта Віго» зробила подвійну заміну, замінивши М. Рістіча і К. Переса на М. Санчеса і А. Дувікаса відповідно. Гра закінчилася у високій напрузі, і обидві команди були сповнені рішучості домогтися перемоги. На 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «Гетафе» М. Арамбаррі, що додало драматизму в останні хвилини гри. Попри те, що матч закінчився внічию 2:2, це була захоплива зустріч між командами «Сельта Віго» та «Гетафе». Обидві команди продемонстрували свій талант і цілеспрямованість, створивши захоплююче видовище для вболівальників. Незважаючи на всі зусилля, жодна з команд не змогла домогтися переможного голу, в результаті чого очки були розділені.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сельта — Атлетіко, Хетафе — Бетіс.