Ренн — ПСЖ — 1:3. Чемпіонат Франції, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-08 23:40 8 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і ... Ренн — ПСЖ — 1:3. Чемпіонат Франції, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

8 жовтня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і ПСЖ (Париж).

Ренн - ПСЖ - 1:3. Чемпионат Франции, 8-й тур. Обзор матча, статистикаРенн - ПСЖ - 1:3. Чемпионат Франции, 8-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 8-й тур

Ренн (Франція) — ПСЖ (Париж) — 1:3 (0:2)
Голи: Гуїрі (56) — Вітінья (32), Хакімі (36), Р. Коло Муані (58)

Предупредження: Омарі (42)

Огляд матчу Ренн — ПСЖ:

Команда «Парі Сен-Жермен» здобула перемогу над командою «Ренн» у захопливому поєдинку на стадіоні «Роажон Парк». У матчі, що проходив у рамках Ліги 1, «ПСЖ» домінував у першій половині гри і до перерви вів із рахунком 2:0. Однак у другому таймі «Ренн» проявив рішучість і дав відсіч, забивши гол і зробивши рахунок 2:1. У підсумку ПСЖ оформив перемогу, забивши третій гол на останніх хвилинах матчу. У першому таймі «Парі Сен-Жермен» домінував на полі. На 32-й хвилині Вітінья переправив м’яч у сітку воріт «ПСЖ» і задав тон матчу. Лише через чотири хвилини А. Хакімі подвоїв перевагу «ПСЖ», забивши гол, і тим самим встановив контроль над грою. У першому таймі «Ренн» не зміг знайти свій ритм гри і опинився в ролі другого плану. Кульмінацією їхнього невдоволення стала 42-га хвилина, коли жовту картку отримав В. Омарі. Однак у другому таймі «Ренн» піднісся духом. На 56-й хвилині А. Гуїрі врятував свою команду, забивши гол і подарувавши «Ренну» надію на повернення. Усвідомивши зростаючу загрозу з боку «Ренна», «Парі Сен-Жермен» зробив тактичну заміну на 57-й хвилині, замінивши Г. Рамоса на Р. Коло Муані.

Мало хто знав, що вже через хвилину Коло Муані стане героєм матчу — він забив третій гол «ПСЖ», фактично оформивши перемогу. Під час матчу обидві команди зробили кілька замін, щоб освіжити склади і внести тактичні корективи. На 66-й хвилині «Ренн» ввів у гру Ж. Белочана і Л. Бласа, замінивши А. Трюффера і Д. Дуе відповідно. Тим часом «Парі Сен-Жермен» зробив другу заміну: на 75-й хвилині О. Дембеле замінив Б. Барколу. На 71-й хвилині «Ренн» зробив ще дві заміни: Ф. Рідер і А. Калімуендо замінили Е. Ле Фе і Б. Йілдіріма. На це «Парі Сен-Жермен» відповів третьою і останньою заміною: на 75-й хвилині М. Угарте і Ф. Руїс замінили Б. Барколу та Р. Коло Муані. У завершальній стадії матчу «Ренн» здійснив п’яту й останню заміну: на 76-й хвилині А. Гуїрі замінив М. Тер’є. ПСЖ також зробив останню заміну на 88-й хвилині: Вітінья замінив К. Солера. У підсумку «Парі Сен-Жермен» здобув перемогу над «Ренном» з рахунком 3:1. Матч продемонстрував силу і стійкість обох команд, а також їхню здатність до тактичної адаптації. Це був справді захопливий поєдинок, який порадував уболівальників і продемонстрував талант гравців Ліги 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лор’ян — Ренн, ПСЖ — Страсбур.