Кіпр — Норвегія — 0:4. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-10-12 23:35 12 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Кіпру та Збірна Норвегії. Кипр ... Кіпр — Норвегія — 0:4. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

12 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Кіпру та Збірна Норвегії.

Кипр - Норвегия - 0:4. Евро-2024. Обзор матча, статистикаКипр - Норвегия - 0:4. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Кіпр — Норвегія — 0:4 (0:1)
Голи: А. Серлот (33), Голанд (65), Голанд (72), Фредрік Орснес (81)

Предупредження: I. Kousoulos (46)

Огляд матчу Кіпр — Норвегія:

Норвегія домінує над Кіпром у відбірковому матчі чемпіонату Європи У нещодавньому відбірковому матчі чемпіонату Європи, що проходив на стадіоні «АЕК Арена», Кіпр зустрівся з Норвегією. У результаті Норвегія здобула перемогу над Кіпром із рахунком 4:0 на користь команди гостей. Попри те, що кіпріоти доклали чимало зусиль, норвежці, володіючи високою майстерністю та злагодженими командними діями, виявилися занадто сильними. Перший гол у матчі був забитий на 33-й хвилині норвежцем А. Сорлотом. Сорлотом. Ця перевага задала тон усій грі. Кіпр відповів рішучістю та агресією, внаслідок чого на 46-й хвилині І. Кусулос отримав жовту картку. На 54-й хвилині Кіпр здійснив першу заміну, випустивши К. Кіріаку і А. Какулліса замість Д. Сполярича і М. Ілії відповідно. Ці заміни мали надати команді нових сил і переломити хід матчу на свою користь. Однак Норвегія продовжувала домінувати у грі. На 60-й хвилині Кіпр зробив ще одну заміну, замінивши К. Харалампуса на К. Пілеаса. Команда сподівалася, що ця заміна допоможе їй закріпитися в грі, але зіткнулася з непробивною норвезькою обороною. На 63-й хвилині Норвегія теж зробила заміну: О. Сольбаккен і А. Сорлот змінили О. Бобба і А. Нуса.

Ці заміни не порушили хід гри норвежців, і вони продовжували йти вперед. На 65-й хвилині норвежці збільшили свою перевагу за рахунок голу Е. Хааланда. Молодий норвезький нападник продемонстрував свій винятковий талант і виявився «ахіллесовою п’ятою» Кіпру. На 72-й хвилині Хааланд завдав ще одного удару, зміцнивши перевагу Норвегії. На 79-й хвилині обидві команди зробили додаткові заміни: у Норвегії замість К. Торстведта з’явився М. Одегаард. У складі збірної Кіпру І. Косулос був замінений на С. Гавриїла, а Г. Кастанос звільнив місце для П. Корреа. Ці зміни були спрямовані на те, щоб дати гравцям можливість продемонструвати свою майстерність, але результат залишився незмінним. На 87-й хвилині Норвегія зробила останню заміну: Ф. Аурснес був замінений на Б. Фінне. На 81-й хвилині Ауерснес, який уже встиг відзначитися в цій грі, забив гол, оформивши переконливу перемогу Норвегії. Матч між збірними Кіпру та Норвегії показав, наскільки великими є відмінності в майстерності та результативності цих команд. Домінуюча перемога Норвегії свідчить про її силу і цілеспрямованість, в той час як Кіпр мужньо бився, але в підсумку зазнав поразки. Під час кваліфікації до чемпіонату Європи обидві команди винесуть цінні уроки з цього матчу, прагнучи вдосконалюватися і демонструвати свої найкращі якості в майбутньому.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Грузія — Кіпр, Норвегія — Іспанія.