Іспанія — Шотландія — 2:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-10-12 23:45 12 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Іспанії та Збірна Шотландії. Испания ... Іспанія — Шотландія — 2:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

12 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Іспанії та Збірна Шотландії.

Испания - Шотландия - 2:0. Евро-2024. Обзор матча, статистикаИспания - Шотландия - 2:0. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Іспанія — Шотландія — 2:0 (0:0)
Голи: Мората (74), Сансет (86)

Предупредження:. Dykes (36), Мікель Мерінос (45+4), Натан Паттерсон (51), Карвахаль (59), Сімон (60), Хендрі (85)

Огляд матчу Іспанія — Шотландія:

Іспанія здобула перемогу над Шотландією у відбірковому матчі чемпіонату Європи У напруженому матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи, що проходив на стадіоні «Естадіо де ла Картуха», Іспанія здобула перемогу над Шотландією з рахунком 2:0. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, без забитих м’ячів, але вирішальним фактором стала перевага іспанців у другому таймі. На початку матчу обидві команди продемонстрували свою рішучість домогтися перемоги. Іспанія продемонструвала свої технічні навички та контроль м’яча, домінуючи на полі. Шотландія ж демонструвала наполегливу оборону, яку іспанським нападникам було складно пробити. Перша значуща подія в матчі сталася на 36-й хвилині, коли шотландець Л. Дайкс отримав жовту картку за грубий фол. Це задало тон фізичній боротьбі між командами протягом усього матчу. Шотландська команда, прагнучи обмежити атакувальні можливості Іспанії, вдалася до більш агресивної оборонної стратегії. Наприкінці першого тайму шотландці зробили тактичну заміну, замінивши на 44-й хвилині А. Робертсона на Н. Паттерсона. Ця заміна була спрямована на зміцнення оборонної лінії та нейтралізацію іспанських нападників. Незадовго до свистка на перерву іспанець М. Меріно отримав жовту картку, що ще більше посилило напругу матчу. Другий тайм розпочався з того, що на 46-й хвилині Іспанія провела дві швидкі заміни, випустивши А. Бальде і Ф. Гарсію, щоб надати нових сил атакувальному складу. На 51-й хвилині шотландський гравець Н. Паттерсон отримав жовту картку, що ще більше ускладнило оборону.

Однак шотландці проявили стійкість, мужньо оборонялися і навіть ледь не забили гол на 60-й хвилині. На жаль для шотландців, гол С. Мактомінея було скасовано через положення «поза грою». Домінування Іспанії протягом усього матчу принесло свої плоди на 74-й хвилині, коли А. Мората переправив м’яч у сітку, вивівши свою команду з глухого кута і забезпечивши їй вирішальну перевагу. Гол надав впевненості іспанській команді, а Шотландія зробила відчайдушні спроби зрівняти рахунок. На 79-й хвилині Шотландія провела ще дві заміни, ввівши в гру К. Адамса і С. Армстронга. Армстронга, намагаючись змінити динаміку гри. Однак цього виявилося недостатньо, щоб порушити ритм гри Іспанії. На 86-й хвилині О. Сансет забив ще один гол у ворота Іспанії, і в Шотландії практично не залишилося часу на дії у відповідь. У кінцівці матчу відбулися нові заміни та обмін жовтими картками. Зусилля Іспанії в обороні проявилися на 87-й хвилині, коли Р. Портоус був замінений на Б. Гілмура. Гілмура, а замість К. Макліна на поле вийшов К. Макгрегор. Фінальна драма розгорнулася на 90-й хвилині, коли іспанець А. Лапорт отримав жовту картку, що додало напруження матчу навіть в останні хвилини. Незважаючи на вражаючу оборону Шотландії, Іспанія здобула заслужену перемогу з рахунком 2:0. Цей результат дозволив Іспанії посісти міцні позиції у відбірковій кампанії до Чемпіонату Європи, продемонструвавши свою рішучість і майстерність у боротьбі за місце на престижному турнірі. Шотландія, хоча й зазнала невдачі в цьому матчі, продемонструвала свою стійкість і оборонну майстерність, обіцяючи в майбутньому складну кампанію для своїх суперників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Норвегія — Іспанія, Грузія — Шотландія.