Ліга чемпіонів. «Баварія» — «Реал» — 2:2, після матчу. Тухель: «Реал» перетворив два моменти на два голи»

2024-05-01 14:38 Учора, 30 квітня, у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів «Баварія» і «Реал» зіграли внічию — 2:2. ... Ліга чемпіонів. «Баварія» — «Реал» — 2:2, після матчу. Тухель: «Реал» перетворив два моменти на два голи»

Учора, 30 квітня, у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів «Баварія» і «Реал» зіграли внічию — 2:2. До вашої уваги післяматчеві коментарі тренерів команд офіційному сайту УЄФА.

Томас Тухель. Фото: gettyimages.com

Томас Тухель, головний тренер «Баварії»:«Ми почали дуже добре і могли повести в рахунку вже з першої хвилини. Потім ми перестали дотримуватися нашого плану на гру. Пропустили гол, і ситуація ускладнилася. У другому таймі стало краще, ми проявили більше рішучості. Ми вели з рахунком 2:1 і все одно мали багато моментів — потрібно було забивати третій гол. Дивне відчуття. Вони перетворили два моменти на два голи. Тепер ситуація гранично ясна. Перемога в Мадриді та вихід на „Вемблі“. Для мене це протистояння все ще з шансами 50 на 50. Подивимося, що буде далі».

Карло Анчелотті, головний тренер «Реала»:«У першому таймі нам довелося захищатися, але ми робили це без тієї інтенсивності, на яку я розраховував. У другому таймі вони вийшли вперед, але, як мені здалося, тоді ми стали пресингувати краще. Моє загальне враження таке: ми почувалися досить комфортно, але нам не вистачало оптимальної інтенсивності. У подібній ситуації вас обов’язково покарають — усі у світі про це знають.

Завдяки Кроосу ми добре володіли м’ячем, і „Баварія“ насправді не надто тиснула на нас, якщо говорити про володіння. Були вільні зони. Ми очікували, що вони гратимуть із високою лінією оборони, що вони й зробили. Завдяки Тоні та Вінісіусу ми скористалися перевагою, забивши перший гол. Фантастичний пас, фантастичне завершення».

01.05.2024, 14:38