Албанія — Чехія — 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-10-12 23:47 12 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Албанії та Збірна Чехії. Албания ... Албанія — Чехія — 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

12 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Албанії та Збірна Чехії.

Албания - Чехия - 3:0. Евро-2024. Обзор матча, статистикаАлбания - Чехия - 3:0. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Албанія — Чехія — 3:0 (1:0)
Голи: J. Асані (9), Т. Сефері (51), Т. Сефері (73)

Попередження: M. Chytil (26), Володимир Куфаль (40), M. Chytil (40), Н. Байрамі (60), L. Provod (62)

Огляд матчу Албанія — Чехія:

Албанія — Чехія: Албанія домоглася перемоги завдяки домінуючій грі У матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи, що проходив на стадіоні «Арена Комбетаре», збірна Албанії зустрілася з командою Чехії. Матч закінчився з рахунком, що відображає домінування Албанії, — 3:0. Перший тайм розпочався з демонстрації майстерності та прагнення обох команд домогтися перемоги. Однак уже на 9-й хвилині Албанія вирвалася вперед завдяки блискучому голу Дж. Асані, і Чехія залишилася в меншості. Чеська команда намагалася відігратися, але її зусилля часто зривалися через фоли. На 26-й хвилині жовту картку отримав чех М. Чітіл, що означало початок важкого періоду для його команди. На жаль для чехів, на 40-й хвилині Чітіл отримав ще одну жовту картку, внаслідок чого був вилучений з гри. Одночасно з ним жовту картку отримав і В. Куфаль. Куфаль, що ще більше послабило склад збірної Чехії. Наприкінці першого тайму Албанія продовжувала домінувати в матчі, ведучи в рахунку 1:0. У другому таймі чеська публіка на «Арені Комбетаре» з хвилюванням і нетерпінням чекала на початок другого тайму, який розпочався із заміни у складі збірної Чехії. Т. Холес замінив Л. Провода, і чехи спробували перебудувати свою стратегію. Однак їхні зусилля виявилися марними, бо на 51-й хвилині Албанія збільшила свою перевагу за рахунок голу Т. Сефері.

Протягом усього другого тайму обидві команди отримали кілька фолів і жовтих карток. Н. Байрамі (Албанія) отримав попередження на 60-й хвилині, а Л. Провод (Чехія) — на 62-й хвилині. Команди провели кілька замін у надії переломити хід матчу на свою користь. На 64-й хвилині у складі збірної Чехії з’явилися Я. Кухта і Т. Чванкара, а у складі збірної Чехії — В. Черни та А. Глозек. Албанія провела першу заміну, випустивши на поле С. Чікаллеші та М. Даку. На 73-й хвилині Албанія швидко оформила перемогу, забивши третій гол у ворота Т. Сефері. На 82-й хвилині, коли гол А. Муджі був визнаний не зарахованим через офсайд, радість уболівальників була стримана. Незважаючи на цю невдачу, Албанія зберегла самовладання і продовжила захищати свою перевагу. На останніх хвилинах матчу обидві команди зробили останні заміни. На 86-й хвилині замість Т. Сефері у складі збірної Албанії вийшов К. Гясула, а у складі збірної Чехії — Д. Юрасек і Д. Доудера. З фінальним свистком збірна Албанії здобула впевнену перемогу над збірною Чехії з рахунком 3:0. Албанська команда продемонструвала виняткову майстерність і цілеспрямованість протягом усього матчу, здобувши важливу перемогу у відбірковій кампанії до чемпіонату Європи. Албанські вболівальники залишали «Арену Комбетаре» з почуттям гордості та задоволення, усвідомлюючи, що їхня команда показала видатний результат. А збірній Чехії належить перегрупуватися і проаналізувати свій виступ, щоб у наступних матчах відігратися.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Молдова — Албанія, Чехія — Фарери.