Кваліфікація Євро-2025 (U-21). Люксембург (U-21) — Україна (U-21) — 0:3

2023-10-13 07:09 У четверг, 12 жовтня молодіжна збірна України провела свій матч відбіркового циклу Євро-2025 (U-21) — у ... Кваліфікація Євро-2025 (U-21). Люксембург (U-21) — Україна (U-21) — 0:3

У четверг, 12 жовтня молодіжна збірна України провела свій матч відбіркового циклу Євро-2025 (U-21) — у гостях, проти «молодіжки» Люксембургу.

Євро-2025 (U-21). Кваліфікаційний турнір. Група F

ЛЮКСЕМБУРГ (U-21) — УКРАЇНА (U−21) 0:3 (0:1)
Голи:
Краснопір (45), В’юнник (69), Квасниця (90+4)

Попередження: Сіннер (43), Серкейра (53), Торреш (53), Ірігоєн (75), Агостінеллі (84) — Салюк (53), Смоляков (80), Волошин (84), Бражко (90).

Україна (U−21): Нещерет, Роман, Салюк, Батагов, Смоляков, Очеретько (Ярмолюк, 43), Бражко (К), Рубчинський (Кучерявий, 67), Брагару (Квасниця, 67), Краснопір (В’юнник, 67), Волошин (Гунічев, 85).

Люксембург (U−21): Латік, Торреш, Агостінеллі, Гонсалвеш, Сіннер, Бербері (Лохей, 74), Серкейра (К) (Де Олівейра, 70), Клісуріца (Ікене, 46), Ірігоєн, Коррея (Ельшан, 60), Жонатанс (Турпінг, 70).

Українці одразу ж заволоділи м’ячем, однак довго не могли створити моменти. Можна пригадати хіба що удар Бражка зі штрафного, з яким упорався голкіпер. Ближче до середини першого тайму наша команда стала частіше турбувати Латіка. На 30-й хвилині Брагару схибив із чудової позиції, невдовзі воротар парирував удари Очеретька і Бражка.

Люксембуржці відповіли своїм гострим випадом, коли Гонсалвеш невдало замкнув дальню. На 43-й хвилині близьким до взяття воріт був Рубчинський — господарів виручила стійка. Згодом небезпечно зі штрафного приклався Смоляков, але м’яч полетів вище цілі. Проте вже за мить гості повели в рахунку: після закидання від Бражка з глибини Роман віддав на Краснопіра, який проштовхнув м’яч у ворота.

У другому таймі підопічні Унаї Мельгоси також володіли перевагою. На 54-й хвилині небезпечно зі штрафного приклався Смоляков, можна пригадати й удар Ярмолюка. Певний час ініціативу мали господарі, зокрема, небезпечно здалеку пробив Гонсалвеш. Утім, на 69-й хвилині українці подвоїли свою перевагу — після передачі Волошина відзначився В’юнник, який щойно з’явився на полі.

На 82-й хвилині Турпінг пробив із-за меж штрафного — на допомогу Нещерету прийшла стійка. Відіграти бодай м’яч Люксембургу не вдалося, а в компенсований час третій гол збірної України з передачі В’юнника оформив Квасниця. У підсумку — 3:0 на користь гостей.