Північна Ірландія — Сан-Марино — 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-10-14 17:58 14 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Північної Ірландії та Збірна Сан-Марино. ... Північна Ірландія — Сан-Марино — 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

14 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Північної Ірландії та Збірна Сан-Марино.

Сев.Ирландия - Сан-Марино - 3:0. Евро-2024. Обзор матча, статистикаСев.Ирландия - Сан-Марино - 3:0. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Сев.Ірландія — Сан-Марино — 3:0 (2:0)
Голи: P. Smyth (5), Мадженніс (11), C. McMenamin (81)

Предупредження: J. Льюїс (43), C. Washington (64)

Огляд матчу Північна Ірландія — Сан-Марино:

У відбірковому матчі Чемпіонату Європи, що проходив на стадіоні «Віндзор Парк», збірна Північної Ірландії приймала команду Сан-Марино. З рахунком 2:0 у перерві і 3:0 в основний час команда Північної Ірландії домінувала в матчі. Початок матчу був захопливим, Північна Ірландія не гаяла часу, щоб відкрити рахунок на табло. Вже на 5-й хвилині П. Сміт забив красивий гол, вивівши свою команду вперед. Публіка на стадіоні «Віндзор Парк» вибухнула від радості. Лише через шість хвилин, на 11-й хвилині, Дж. Магенніс переправив м’яч у сітку воріт, подвоївши перевагу Північної Ірландії. Північна Ірландія продовжувала домінувати в першому таймі, демонструючи свою майстерність в атаці. На 31-й хвилині було скасовано гол через офсайд у П. Сміта. Однак це не послабило їхній бойовий дух, і вони продовжували йти вперед. На 43-й хвилині Дж. Льюїс отримав жовту картку, що підкреслило напруженість матчу. На початку другого тайму Сан-Марино зробив першу заміну, випустивши на 46-й хвилині С. Франчіозі замість А. Д’Аддаріо. Однак кадрові зміни мало змінили хід гри, оскільки Північна Ірландія продовжувала контролювати гру. На 60-й хвилині Сан-Марино зробило другу заміну, замінивши М. Вітайолі на М. Мулароні.

На 63-й хвилині Північна Ірландія провела серію замін: Дж. Еванс, Дж. Магенніс і П. Сміт замінили І. Прайса, К. Вашингтона і К. Маршалла відповідно. Ці заміни додали команді Північної Ірландії нових сил. Однак на 64-й хвилині К. Вашингтон отримав жовту картку, попередження за гру. На 76-й хвилині Сан-Марино зробило останню заміну, випустивши Л. Капіччіоні замість Л. Чеккаролі, сподіваючись знайти переломний момент. Однак Північна Ірландія продовжувала домінувати в матчі. На 79-й хвилині північноірландці зробили ще дві заміни, замінивши Дж. Льюїса на Б. Спенсера, а Д. Спенсера. Спенсера, а Д. Тейлора на К. Макменамінаміна. На 81-й хвилині завзятість північноірландців принесла свої плоди — К. Макменамін забив ще один гол, збільшивши свою перевагу. Коли до кінця матчу залишалося всього кілька хвилин, Сан-Марино зробило останню заміну: на 88-й хвилині Л. Лаццарі замінив Л. Лунадея. Однак для Сан-Марино це було занадто мало і занадто пізно — матч закінчився з рахунком 3:0 на користь Північної Ірландії. Не обійшлося і без драми — на 90-й хвилині П. МакНейр отримав жовту картку, що ще більше посилило напруження матчу. Загалом, це була сильна гра Північної Ірландії, яка засвідчила її домінуюче становище у відбірковому турнірі Чемпіонату Європи. Матч на стадіоні «Віндзор Парк» став справжнім видовищем для любителів футболу: голи, заміни та жовті картки додали азарту.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Північна Ірландія — Словенія, Сан-Марино — Данія.