Болгарія — Литва — 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-10-14 20:58 14 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Болгарії та Збірна Литви. Болгария ... Болгарія — Литва — 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

14 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Болгарії та Збірна Литви.

Болгария - Литва - 0:2. Евро-2024. Обзор матча, статистикаБолгария - Литва - 0:2. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Болгарія — Литва — 0:2 (0:1)
Голи: Піюс Сірвіс (45), Піюс Сірвіс (55)

Попередження: Антов (8), Г. Гінейтіс (20), Андріан Краєв (21), Андріан Краєв (42), Лукас Петков (60), Ілля Груєв (68), Десподов (72)

Огляд матчу Болгарія — Литва:

Болгарія не змогла здобути перемогу над Литвою у відбірковому матчі чемпіонату Європи У нещодавньому футбольному матчі між збірними Болгарії та Литви на полі розгорнулася напружена боротьба. Однак перемога залишилася за Литвою, яка виграла у своїх суперників з рахунком 2:0. Матч проходив на легендарному стадіоні «Стадіон Василя Левскі», що ще більше посилило атмосферу зустрічі. Перший тайм розпочався з того, що обидві команди продемонстрували свою майстерність і прагнення взяти гру під свій контроль. Однак першою відзначилася Литва: на 45-й хвилині П. Сірвіш вразив ворота суперника, забезпечивши своїй команді заслужену перевагу. На початку другого тайму Болгарія провела три швидкі заміни, намагаючись переломити хід зустрічі на свою користь. П. Боруков, Г. Русєв, В. Антов, С. Петров, І. Чочев і Л. Петков вийшли на заміну на 46-й хвилині. Незважаючи на зміни, Литва продовжувала домінувати і швидко збільшила свою перевагу на 55-й хвилині, коли П. Сірвіс забив свій другий гол у матчі. Болгарська команда протягом усього матчу ледве стримувала атакувальні дії суперника. Під час матчу напруга на полі наростала, що призвело до отримання кількох жовтих карток. Гравці обох команд потрапили до суддівської книги: болгари В. Антов і А. Краєв, а також литовець Г. Гінейтіс отримували попередження в різні моменти гри.

На 42-й хвилині за дії А. Краєва його було вилучено з поля за червону картку, і Болгарія залишилася в меншості. Проте обидві команди продовжували боротися за контроль, і на 74-й хвилині Литві здалося, що вони ще більше збільшили свою перевагу. Однак гол було скасовано через офсайд, на превелике полегшення болгарської команди. Наприкінці матчу обидві команди зробили заміни, щоб освіжити склади. На 78-й хвилині у складі Литви з’явилися В. Сливка та Е. Янкаускас, а на 79-й хвилині у складі Болгарії — С. Делев і Г. Іванов. Незважаючи на ці пізні заміни, жодна з команд не змогла змінити підсумковий рахунок. Литва здобула переконливу перемогу над Болгарією з рахунком 2:0. Цей результат свідчить про те, з якими труднощами стикається Болгарія в боротьбі за потрапляння на Чемпіонат Європи. Матч продемонстрував силу і вміння Литви використовувати свої можливості, в той час як Болгарія повинна задуматися про свою гру і перегрупуватися для майбутніх матчів. Обидві команди продемонстрували величезне старання і рішучість, забезпечивши захоплююче футбольне видовище для вболівальників, які зібралися на стадіоні «Василь Левскі». Незважаючи на те, що в даному випадку Болгарія зазнала поразки, кваліфікаційний турнір до чемпіонату Європи ще далеко не завершено, і в найближчих матчах вона, безсумнівно, буде прагнути до перемоги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Болгарія — Угорщина, Литва — Угорщина.