«Україна — це наш найстрашніший кошмар», — македонські ЗМІ похвалили команду Реброва

2023-10-15 19:02 Македонські журналісти пишуть про те, що поразка у матчі з Україною стала фатальною для місцевої збірної, ...  «Україна — це наш найстрашніший кошмар», — македонські ЗМІ похвалили команду Реброва

Македонські журналісти пишуть про те, що поразка у матчі з Україною стала фатальною для місцевої збірної, бо тепер вона не зможе потрапити на Євро-2024. Місцеві ЗМІ похвалили свою команду за гарну та цікаву гру, але зазначили, що Україна справді була сильнішою і цього разу справедливо виграла. Найкращим гравцем Македонії визнали воротаря Дімітрієвського, який багато разів рятував свою команду, нехай і трохи помилився в епізоді з другим голом. У складі збірної України журналісти виділили Мудрика та Судакова, які провели відмінний матч та змусили оборону Македонії працювати на повну силу, а також Трубіна, який рятував свою команду.

Sportmanija

«Поразка від України, що позбавила Македонію шансів на участь у чемпіонаті Європи 2024 року», — журналіст сайту Sportmanija пояснює читачам турнірні розклади для місцевої збірної.

«Збірна Македонії програла Україні з рахунком 0:2 у Празі у матчі шостого туру кваліфікації чемпіонату Європи-2024. Після цієї поразки у Македонії залишилося сім очок у шести матчах, а в України тепер 10 очок у такій ж кількості матчів. У нашій групі сьогодні ввечері Італія також зіграє вдома з Мальтою, і «Адзуррі», ймовірно, теж матимуть 10 очок, але в п’яти поєдинках.

Дуель у Празі була неймовірно захоплюючою та повною шансів, і наприкінці поєдинку один момент вирішив долю матчу. Судаков забив з 20 метрів рівно через 30 хвилин з початку гри, але до останнього у Македонії залишалася надія хоча б на нічию. На жаль, на останній хвилині матчу Караваєв забив дальнім ударом, ошукавши воротаря — 2:0, завдяки чому Україна не лише залишилася в гонці за влучення на чемпіонат Європи 2024 року, але й нейтралізувала шанси Македонії.

Крім двох голів, Україна мала багато моментів, але завдяки неймовірним сейвам Столе Дімітрієвскі другий гол був забитий лише наприкінці зустрічі. У першому таймі Дімітрієвскі відбив два 100%-них моменти, а в другому таймі зробив ще три суперсейви.

Спочатку він не дав Мудрику завдати удару з близької відстані, потім на 82-й хвилині відбив удар Судакова з дальньої дистанції, а на 86-й хвилині зупинив Яремчука. В останні хвилини поєдинку Караваєв обіграв Дімітрієвскі, який вийшов у поле, і з дальньої дистанції вразив порожні ворота — 2:0 і матчбол.

Македонія теж мала свої шанси на гол, але, на жаль, жоден з них не був реалізований. Міовські, Ашковські та Барді у першому таймі не забили, а у другому таймі найкращий шанс мав Чурлінов, але голкіпер України показав відмінний рефлекс і удар».

Sport Media

«Хоробра Македонія, але Україна, як і раніше, залишається нашим кошмаром… Євро-2024 залишається мрією», — журналіст видання Sport Media похвалив Північну Македонію за сміливу гру та створені моменти, а також зазначив, що Україну можна вважати одним із найнеприємніших суперників для македонців, оскільки українці виграють навіть тоді, коли Македонія перебуває у своїй найкращій формі та грає успішніше з сильнішими суперниками (в даному випадку, з Італією).

«Нова, вже п’ята поразка від України, цього разу з рахунком 0:2. Ця Україна — наш найстрашніший кошмар, нам просто не щастить із цим суперником. Особливо сьогодні у Празі, у матчі, в якому ми могли забити кілька голів, але успіх був не на нашому боці, звідси й така образлива поразка.

Голи стали заслугою Судакова на 30-й хвилині та Караваєва у додатковий час. І в нас була гра, ми мали моменти. Але голкіпер збірної України — Трубін — виблискував у воротах. У Столе Дімітрієвські також були свої ефектні моменти, коли він рятував команду у неймовірних ситуаціях. Македонія зазнала поразки, і тепер, схоже, наша мрія про кваліфікацію на ЄВРО-2024 закінчилася.

Найкращими гравцями матчу стали воротарі — Трубін та Дімітрієвські. Важко віддати комусь із них перевагу. Якби не вони, результат матчу міг би бути зовсім іншим. Наприклад, 2:3 або 3:5. Моментів було достатньо в Македонії та в України».

Sportski

«Македонія не розчарувала, але Україна все одно виграла», — журналіст сайту Sportski пише про те, що збірна Північної Македонії провела гарну гру та створила багато моментів в атаці, але цього виявилося замало для перемоги. Він також зазначив, що Україна справедливо виграла, створивши набагато більше моментів біля воріт Дімітрієвського. Але видатна гра голкіпера не допомогла Македонії бодай зіграти внічию.

«Україна з початку матчу більше атакувала та створювала моменти перед нашими воротами, найактивніше грав Михайло Мудрик. На 15-й хвилині гри Мудрик вийшов на відмінну позицію віч-на-віч з Дімітрієвськи, який вдало втрутився і врятував команду. Україна пресингувала та створила ще дві-три можливості, а ми після помилки у захисті пропустили перший гол. Помилилися Манєв і Атанасов, а потім, після удару Судакова, м’яч влучив у Серафимова, після чого опинився за спиною Дімітрієвського.

Після цього гола на 30-й хвилині наша збірна наче прокинулася. Міовскі втратив два добрі моменти, свої шанси були також у Барді та Ельмаса… Цей фінал першого тайму був для нас найкращим періодом, але, на жаль, нам не вдалося увінчати його голом.

Коли закінчилася перша частина, динамічно продовжилася та друга. Македонія володіла ініціативою і більше атакувала, а Україна чекала на свій шанс, намагаючись грати на контратаках, і українці двічі мали забивати, якби не Дімітрієвські. Трубін також записав видатних сейвів на свій рахунок і не дозволив представникам Македонії порадіти цього дня. Дарко Чурлінов упустив найбільший шанс нашої команди.

Столе Дімітрієвскі хоч і пропустив двічі, але на його рахунку також кілька суперскладних сейвів, тож можна сказати, що окрім неймовірного Судакова, який був лідером України у цьому матчі, ми побачили дивовижну дуель двох воротарів. Підсумковий рахунок 2:0 встановив Караваєв наприкінці матчу, пробивши з дальньої позиції.

Після цієї поразки у Македонії сім очок, стільки ж, скільки в Італії, але в італійців на дві гри менше. Україна посідає друге місце з десятьма очками, а Англія є лідером групи із 13 очками. До кінця кваліфікації Македонія зіграє вдома з Англією та на виїзді з Італією».