Грузія — Кіпр — 4:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-10-15 17:57 15 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Грузії та Збірна Кіпру. Грузия ... Грузія — Кіпр — 4:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

15 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Грузії та Збірна Кіпру.

Грузия - Кипр - 4:0. Евро-2024. Обзор матча, статистикаГрузия - Кипр - 4:0. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Грузія — Кіпр — 4:0 (0:0)
Голи: Кітеішвілі (46), К. Кварацхелія (58), L. Шенгелія (82), Г. Мікаутадзе (90+5)

Попередження: D. Christofi (29), Георгій Чакветадзе (45), A. Каро (48)

Огляд матчу Грузія — Кіпр:

У відбірковому матчі Чемпіонату Європи між збірними Грузії та Кіпру, що відбувся на стадіоні «Міхаїл Месхіс сахелобіс», футбольні вболівальники стали свідками захоплюючої майстерності, рішучості та чудової командної гри. Незважаючи на те, що в перерві рахунок залишився рівним — 0:0, у другому таймі грузинська команда продемонструвала вражаючий ривок, внаслідок чого підсумковий рахунок став 4:0 на її користь. На початку матчу обидві команди прагнули заволодіти перевагою. На 29-й хвилині гравець збірної Кіпру Д. Христофі отримав жовту картку від судді за жорстке захоплення. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, але перед самою перервою жовту картку отримав і гравець збірної Грузії Г. Чакветадзе. Другий тайм розпочався із заміни гравця збірної Кіпру — на 46-й хвилині С. Андреу змінив М. Антоніу. Проте вже за кілька секунд після початку гри гол забив О. Кітеішвілі. Спроби Кіпру зрівняти рахунок були зведені нанівець А. Каро, який отримав жовту картку на 48-й хвилині. Грузія ж продовжувала тиснути, і на 58-й хвилині К. Кварацхелія забив гол, збільшивши перевагу до 2:0. Цей гол змусив Грузію провести першу заміну: Б. Зівзівадзе замінив Г. Мікаутадзе. Намагаючись змінити хід матчу, Кіпр на 62-й хвилині зробив дві швидкі заміни: К. Кіріаку і К. Харалампус замінили двох гравців.

Однак Грузія продовжувала домінувати і провела другу заміну, ввівши в гру І. Азарові замість Л. Шенгелії. У завершальній стадії матчу обидві команди провели ще по одній заміні, щоб освіжити склади. На 71-й хвилині грузинські гравці Г. Чакветадзе і З. Давіташвілі були замінені на І. Азарові та Л. Шенгелія. Кіпр також здійснив дві заміни: Г. Кастанос замінив Л. Лоізоу, а Д. Христофі — А. Какулліса. Грузія продовжувала домінувати в матчі, забивши третій гол на 82-й хвилині. Це зробив Л. Шенгелія, який збільшив перевагу і зробив гру недосяжною для Кіпру. Після цього Грузія зробила четверту заміну: О. Кітеішвілі змінив Н. Квеквескірі. На 85-й хвилині, коли матч добігав кінця, Грузія зробила останню заміну, замінивши К. Кварацхелія на А. Меквабішвілі. Меквабішвілі. Кіпр також зробив п’яту й останню заміну: на 87-й хвилині замість Андерсона Коррейї вийшов Н. Іоанну. Матч завершився на 90-й хвилині, коли у ворота Грузії було призначено пенальті. Г. Мікаутадзе впевнено реалізував пенальті, оформивши впевнену перемогу своєї команди з рахунком 4:0. Загалом матч між збірними Грузії та Кіпру продемонстрував силу та майстерність грузинської команди. Незважаючи на безгольовий перший тайм, вони проявили рішучість і стійкість та здобули переконливу перемогу. Ця перемога у відбірковому матчі чемпіонату Європи, безсумнівно, додасть їм впевненості перед майбутніми матчами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Грузія — Шотландія, Кіпр — Іспанія.