Польща — Молдова — 1:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-10-15 23:42 15 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Польщі та Збірна Молдови. Польша ... Польща — Молдова — 1:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

15 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Польщі та Збірна Молдови.

Польша - Молдова - 1:1. Евро-2024. Обзор матча, статистикаПольша - Молдова - 1:1. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Польща — Молдова — 1:1 (0:1)
Голи: К. Свідерскі (53) — І. Ніколаєску (26)

Попередження: Олег Реабчук (18), Максим Кожокару (21), V. Постолакі (42), D. Marandici (45+4), Франковський (47)

Огляд матчу Польща — Молдова:

У нещодавньому відбірковому матчі Чемпіонату Європи на стадіоні «Стадіон Народови» Польща зустрілася з Молдовою в захопливій боротьбі, що завершилася внічию 1:1. Перший тайм розпочався з сильної оборони обох команд, яка не дозволила забити жодного гола в перші хвилини. Однак на 26-й хвилині молдавському футболістові І. Ніколаєску вдалося прорвати оборону поляків і забити чудовий гол. Це дозволило Молдові піти на перерву з рахунком 1:0. На початку другого тайму польська команда, здавалося, була сповнена рішучості зрівняти рахунок. На 53-й хвилині К. Свідерський, скориставшись гольовим моментом, влучив у сітку воріт і зрівняв рахунок. Польські вболівальники вибухнули радісними криками, оскільки їхня команда продемонструвала величезну стійкість і бойовий дух. Під час матчу обидві команди зробили кілька замін, намагаючись домогтися успіху. У Польщі замість Б. Сліша на 46-й хвилині був замінений П. Дзічек, а у Молдови замість М. Кожокару на 60-й хвилині вийшов В. Дамаскан. Ці зміни внесли свіжу енергію в гру і надали нову динаміку ігровим діям команд. На 72-й хвилині Польща зробила потрійну заміну, замінивши С. Шиманського на Ф. Марчвінскі, А. Міліка на А. Буксу, а П. Вшокару на Ф. Марчвінські. Буксу, а П. Вшолека на Я. Камінські.

Аналогічним чином Молдова ввела в гру І. Ревенка замість С. Платіка і Н. Мотпана замість М. Платіка на тій самій хвилині. Заміни привнесли в матч новий вимір, призвели до стратегічних змін і змінили хід гри. Обидві команди вели агресивну боротьбу, але жодна з них не змогла домогтися переможного голу. Під час матчу напруга на полі наростала, що призвело до отримання кількох жовтих карток. На 18-й хвилині жовту картку отримав молдаванин О. Реабчук. Реабчук, а на 21-й хвилині — М. Кожокару. Молдавські гравці В. Постолакі та Д. Марандічі також отримали жовті картки на 42-й і 45-й хвилинах відповідно. Поляк П. Франковскі також опинився в суддівській книжці, отримавши жовту картку на 47-й хвилині, а на 82-й хвилині жовту картку отримав і молдованин С. Платіка. Платіка. Матч став дуже конкурентним і фізичним, обидві команди боролися за перевагу. Однак їхні зусилля виявилися марними, коли пролунав фінальний свисток, який залишив рахунок на табло 1:1. Польща проявила характер, повернувшись після поразки і домігшись нічиєї. З іншого боку, Молдова проявила стійкість, до кінця захищаючи свою перевагу. На стадіоні «Стадіон Народови» відбувся захопливий поєдинок, який надовго запам’ятається вболівальникам.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Польща — Чехія, Молдова — Албанія.