Боснія — Португалія — 0:5. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-10-16 23:40 16 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Боснії і Герцеговини та Збірна ... Боснія — Португалія — 0:5. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

16 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Боснії і Герцеговини та Збірна Португалії.

Босния - Португалия - 0:5. Евро-2024. Обзор матча, статистикаБосния - Португалия - 0:5. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Боснія — Португалія — 0:5 (0:5)
Голи: Роналду (5), Роналду (20), Bruno Fernandes (25), Канселу (32), Жоао Фелікс (41)

Предупредження: Хаджікадуніч (83), Колашинац (88)

Огляд матчу Боснія — Португалія:

Португалія домінує над Боснією і Герцеговиною у відбірковому матчі чемпіонату Європи У довгоочікуваному відбірковому матчі чемпіонату Європи Боснія і Герцеговина зустрілася з Португалією на стадіоні «Біліно Поле». Матч вийшов одностороннім, Португалія демонструвала повну перевагу від самого початку і до кінця. Підсумковий рахунок матчу — 5:0 на користь португальської команди. Від самого початку було видно, що Португалія налаштована по-бойовому. Уже на 5-й хвилині матчу у ворота Португалії було призначено пенальті після того, як гравець збірної Боснії і Герцеговини вчинив фол у межах штрафного майданчика. Зірковий гравець збірної Португалії Кріштіану Роналду спокійно реалізував пенальті, забезпечивши своїй команді першу перевагу. По ходу гри Португалія продовжувала нарощувати тиск. На 20-й хвилині Роналду вкотре продемонстрував свою майстерність, забивши приголомшливий гол. Боснійська оборона насилу справлялася з атакувальними діями Португалії, і на 25-й хвилині Бернарду Фернандеш забив ще один гол у ворота Португалії. На цьому натиск Португалії на ворота Боснії і Герцеговини не припинився. На 32-й хвилині Жоао Кансело вдалим ударом додав своє прізвище до протоколу. Перший тайм закінчився з комфортною перевагою Португалії 5:0 після того, як на 41-й хвилині Жоао Фелікс вразив ворота суперника.

У перерві Боснія і Герцеговина зробила дві заміни, намагаючись змінити хід матчу. Едін Демірович і Аднан Рахманович вийшли на заміну замість Яско Газібеговича та Амара Хаджіахметовича відповідно. Однак ці зміни не мали суттєвого впливу на хід гри. Португалія ж провела серію замін на 65-й хвилині, ввівши в гру Рафаеля Леао та Педро Нето, щоб дати їм свіжі сили. Боснія і Герцеговина також провела три заміни: Марко Стевановіч, Семір Хамуліч і Нейлан Васілж. Незважаючи на зміни, темп матчу практично не змінився, Португалія продовжувала домінувати. На 79-й хвилині Португалія зробила подвійну заміну, замінивши Жоао Фелікса і Бернарду Фернандеша на Вітінью і Рубена Невеша відповідно. На останніх хвилинах матчу сталося кілька дисциплінарних порушень: Діно Хаджікадуніч із Боснії і Герцеговини отримав жовту картку на 83-й хвилині, а Сеад Колашинац — на 88-й. На останніх хвилинах матчу Португалія провела останню заміну, замінивши Отавіо на Жоао Невеша. Свисток на перерву ознаменувався впевненою перемогою Португалії над Боснією і Герцеговиною з рахунком 5:0. Матч продемонстрував перевагу Португалії та її вміння легко розбирати суперників. Боснії і Герцеговині, своєю чергою, необхідно перегрупуватися і проаналізувати свою гру, щоб визначити сфери для поліпшення. Своїм вражаючим виступом Португалія зміцнила свої позиції як одного з фаворитів відбіркового турніру до чемпіонату Європи.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Люксембург — Боснія, Ліхтенштейн — Португалія.