Греція — Нідерланди — 0:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-10-16 23:48 16 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Греції та Збірна Нідерландів. Греция ... Греція — Нідерланди — 0:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

16 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Греції та Збірна Нідерландів.

Греция - Нидерланды - 0:1. Евро-2024. Обзор матча, статистикаГреция - Нидерланды - 0:1. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Греція — Нідерланди — 0:1 (0:0)
Голи: ван Дейк (90+3)

Попередження: Lutsharel Geertruida (13), Курбеліс (13), Петрос Манталос (29), Хаві Сімонс (51), Panagiotis Retsos (76), Павлідіс (86)

Огляд матчу Греція — Нідерланди:

Нідерланди здобули перемогу над Грецією у відбірковому матчі чемпіонату Європи на стадіоні OPAP Arena У напруженій боротьбі між збірними Греції та Нідерландів любителі футболу стали свідками захопливого поєдинку, який у підсумку завершився перемогою голландської команди. За рахунку 0:0 у перерві обидві сторони демонстрували виняткову майстерність і рішучість упродовж усього матчу. Однак на останніх хвилинах голландцям вдалося переломити ситуацію і здобути перемогу над суперниками з рахунком 1:0. Від самого початку гра була наповнена енергією, обіцяючи захоплююче протистояння двох команд. Гравці викладалися на полі на повну, демонструючи свої таланти і пристрасть до красивої гри. І Греція, і Голландія були сповнені рішучості здобути перемогу і взяти всі три очки в цьому важливому відбірковому поєдинку Чемпіонату Європи. На початку матчу обидві команди продемонстрували сильну оборону, не дозволяючи суперникам влучити у площину воріт. Однак із плином часу напруга почала наростати. На 13-й хвилині суддя показав жовту картку греку Д. Курбелісу та голландцю Л. Гертруїді після палкої перепалки на полі. Під час першого тайму у голландців була чудова нагода вийти вперед із пенальті, призначеного на 28-й хвилині. На жаль, В. Вегхорст не зміг реалізувати пенальті, відбивши м’яч трохи вбік від воріт. Цей промах послужив тривожним сигналом для обох команд, змусивши їх активізувати свої зусилля в пошуках голу. На 29-й хвилині грецький гравець П. Манталос потрапив у суддівську книгу, отримавши жовту картку. У перерві рахунок залишився 0:0, що означало перерву в грі і можливість для команд перегрупуватися і виробити нову стратегію. Другий тайм розпочався із серії замін. На 46-й хвилині Нідерланди зробили першу заміну, замінивши Л. Гертруїда на Д. Малена.

Греція швидко відповіла подвійною заміною на 60-й хвилині, замінивши А. Бакасетаса і Т. Фаунтаса на А. Бушалакіса і Д. Курбеліса. Обидві команди продовжували боротися за контроль над грою, але саме Нідерланди зробили наступну серію замін на 62-й хвилині, замінивши Я. Веермана і Б. Броббея на X. Сімонса і В. Вегхорста. Греція відповіла третьою заміною, замінивши К. Кулієракіса на М. Сіопіса. У міру наближення до 90-ї хвилини в повітрі наростала напруга. На 74-й хвилині Голландія зробила четверту заміну, випустивши К. Хартмана замість М. ван де Вена. На 76-й хвилині грецький гравець П. Ретсос отримав жовту картку, що ще більше посилило напругу в матчі. Обидві команди продовжували боротися, прагнучи до переможного голу. На 77-й хвилині Греція зробила четверту заміну, замінивши Г. Масураса на Г. Гіакумакіса. Однак Нідерланди швидко відповіли останньою заміною на 81-й хвилині, ввівши в гру М. Віффера замість М. Де Руна. У міру наближення до фіналу напруга в матчі наростала. На 86-й хвилині грецький гравець В. Павлідіс отримав жовту картку, що ще більше посилило тиск на господарів поля. На останніх хвилинах гри Голландія отримала право на пенальті. В. ван Дейк, вийшовши на ударну позицію, точно реалізував пенальті та вивів свою команду вперед — 1:0. На жаль для Греції, на 90-й хвилині червону картку отримав Г. Пойєт, залишивши свою команду догравати матч у меншості. Незважаючи на всі спроби зрівняти рахунок, грецька команда так і не змогла забити в хвилини, що залишилися. Фінальний свисток зафіксував перемогу збірної Нідерландів із рахунком 1:0. Обидві команди продемонстрували виняткову майстерність і цілеспрямованість протягом усього матчу, але саме Нідерланди стали тріумфаторами цього відбіркового поєдинку Чемпіонату Європи на OPAP Arena. Завдяки цій перемозі збірна Нідерландів стала ще на один крок ближче до завоювання місця на престижному турнірі, а Греції належить перегрупуватися і в наступних матчах виступити сильніше.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Греція — Франція, Нідерланди — Ірландія.