Матч відбору Євро-2024 Бельгія — Швеція спершу призупинили, а потім скасували через убивства двох уболівальників

2023-10-17 08:07 Матч відбіркового циклу Євро-2024 між збірними Бельгії та Швеції, що проходив учора в Брюсселі, скасовано і ... Матч відбору Євро-2024 Бельгія — Швеція спершу призупинили, а потім скасували через убивства двох уболівальників

Матч відбіркового циклу Євро-2024 між збірними Бельгії та Швеції, що проходив учора в Брюсселі, скасовано і перенесено на невизначений термін.

Ця зустріч розпочалася за розкладом, але перед самим її початком у центрі Брюсселя було застрелено двох людей, які були одягнені у форму збірної Швеції. Ще один уболівальник отримав поранення. За неофіційною інформацією, той, хто стріляв під час своїх дій, голосно вимовляв фразу «Аллах Акбар».

Перший тайм матчу Бельгія — Швеція був зіграний повністю і завершився з рахунком 1:1, але в перерві зустрічі гості виступили з ініціативою призупинити гру. Бельгійці цю пропозицію прийняли, а пізніше УЄФА після консультації з учасниками матчу, а також місцевою поліцією ухвалив рішення про скасування матчу.