Стрілянина в Брюсселі перед матчем Бельгія — Швеція: нападник помер у лікарні, його особу підтвердили

2023-10-17 16:19 Стали відомі подробиці інциденту, який стався в Брюсселі перед матчем відбіркового циклу Євро-2024 між збірними Бельгії ... Стрілянина в Брюсселі перед матчем Бельгія — Швеція: нападник помер у лікарні, його особу підтвердили

Стали відомі подробиці інциденту, який стався в Брюсселі перед матчем відбіркового циклу Євро-2024 між збірними Бельгії та Швеції.

Зустріч розпочалася за розкладом, але перед самим її початком у центрі Брюсселя було застрелено двох людей — уболівальників збірної Швеції. Ще один уболівальник отримав поранення. Той, хто стріляв під час своїх дій, голосно вимовляв фразу «Аллах Акбар».

Як повідомляє видання Le Soir, поранений озброєний чоловік, якого поліція затримала вранці, — Абдесалем Л. — виходець із Тунісу, який незаконно перебував на території Бельгії. Нападник помер у реанімації близько 9:30 за місцевим часом. Незабаром прокуратура підтвердила цю новину.

Нагадаємо, перший тайм матчу Бельгія — Швеція був зіграний повністю і завершився з рахунком 1:1, але в перерві зустрічі гості виступили з ініціативою призупинити гру. Бельгійці цю пропозицію прийняли, а пізніше УЄФА після консультації з учасниками матчу, а також місцевою поліцією ухвалив рішення про скасування матчу.