Відбір на Євро-2024. Мальта — Україна — 1:3. Огляд матчу, статистика

2023-10-17 23:43 У вівторок, 17 жовтня, збірна України провела свій черговий матч у рамках відбіркового турніру Євро-2024 — ... Відбір на Євро-2024. Мальта — Україна — 1:3. Огляд матчу, статистика

У вівторок, 17 жовтня, збірна України провела свій черговий матч у рамках відбіркового турніру Євро-2024 — у гостях, проти збірної Італії.

Євро-2024. Відбірковий турнір. Група C.

МАЛЬТА УКРАЇНА 1:3 (1:2)
Голи: П.Мбонг (12) — Камендзулі (38, автогол), Довбик (43 пен.), Мудрик (85)

Предупредження: Пізані (90+3) — Матвієнко (31), Зубков (90+3)

Україна: 12.Трубін — 21.Караваєв (20.Зубков, 76), 13.Забарний, 22.Матвієнко (4.Сваток, 46), 16.Миколенко — 5.Сидорчук, 17.Зінченко (К) (8.Піхальонок, 87) — 18.Ванат (2.Конопля, 67), 7.Судаков (6.Назарина, 67), 10.Мудрик, — 11.Довбик.
Запасні: 1.Бущан, 23.Різник, 3.Михайличенко, 9.Яремчук, 14.Буяльський, 15.Русин, 19.Попов.

Мальта: 1.Бонелло, 7.Д.Мбонг (2.Аттард, 79), 4.С.Борг (К), 13.Пепе, 21.Ж.Борг, 3.Камендзулі, 6.Гійом’є, 18.Н.Мускат (19.Крістенсен, 68), 20.Янкам, 17.Нвоко (14.Сатаріано, 68), 10.П.Мбонг.
Запасні: 12.Аль-Тумі, 16.Галеа, 2.Аттард, 5.Шоу, 8.Пізані, 9.Монтебелло, 11.Пейбер, 15.Оверенд, 22.З.Мускат, 23.Апап.

Збірна України не стала форсувати події в матчі з перших хвилин гри і дуже швидко за це поплатилася. На 12-й хвилині зустрічі Пол Мбонг, отримавши передачу в центрі поля, легко втік від Матвієнка, після чого, пробивши з лінії штрафного майданчика, зумів спрямувати м’яч між ніг Трубіну — 1:0.

І ось тут гості ще й як стали форсувати події. Мальтійці майже одразу опинилися притиснутими до своїх воріт. Але відбивалися вони відчайдушно, і гольових шансів у збірної України, по суті, не було. І лише на 38-й хвилині рахунок зрівнявся — це Камендзулі, намагаючись у своєму штрафному майданчику вибити м’яч, зрізав його у ворота — 1:1. А через п’ять хвилин унаслідок фолу на Мудрику у ворота збірної Мальті було призначено пенальті, який чітко реалізував Довбик — 1:2. Щоправда, господарі поля мали всі шанси піти на перерву за нічийного рахунку на табло, але після удару Гійом’є м’яч влучив у поперечину воріт збірної України.

Другий тайм цього матчу пройшов у відносній рівній боротьбі, але явних гольових моментів не створювала жодна з команд. І господарі поля, і гості записали собі в актив лише кілька непоганих ударів із середніх дистанцій, з якими впевнено справлялися воротарі.

Однак під завісу матчу українці зуміли розвинути свій успіх. На 85-й хвилині зустрічі Мудрик взяв гру на себе, набрав швидкість і обвідним ударом із 20-ти метрів відправив м’яч у дальній кут воріт збірної Мальти — 1:3, саме з таким рахунком і завершився звітний поєдинок.

Додамо, що в іншому матчі відбіркової групи «С» Англія обіграла на своєму полі Італію — 3:1. У підсумку, поточне турнірне становище команд у групі набуло такого вигляду: