Фінляндія — Казахстан — 1:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-10-17 20:56 17 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Фінляндії та Збірна Казахстану. Финляндия ... Фінляндія — Казахстан — 1:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

17 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Фінляндії та Збірна Казахстану.

Финляндия - Казахстан - 1:2. Евро-2024. Обзор матча, статистикаФинляндия - Казахстан - 1:2. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Фінляндія — Казахстан — 1:2 (1:0)
Голи: R. Taylor (28) — Зайнутдінов (77), Зайнутдінов (89)

Попередження: Олександр Марочкін (27), Роберт Іванов (72), M. Самородов (80), Ю. Вороговський (82), L. Скворцов (90+4)

Огляд матчу Фінляндія — Казахстан:

У захопливому матчі відбіркового турніру Чемпіонату Європи Фінляндія зустрілася з Казахстаном на Олімпійському стадіоні в Гельсінкі. Матч пройшов у напруженій атмосфері, і обидві команди наполегливо боролися за перемогу. Рахунок у перерві був 1:0 на користь Фінляндії, але в другому таймі все змінилося, і Казахстан здобув перемогу з рахунком 2:1. На початку матчу обидві команди продемонстрували свої атакувальні здібності. На 27-й хвилині А. Марочкін, гравець збірної Казахстану, отримав жовту картку, що свідчило про те, що казахстанці почали діяти жорстко. Однак Фінляндія швидко скористалася агресивною грою суперника, і на 28-й хвилині Р. Тейлор забив гол у ворота суперника. На початку другого тайму Казахстан зробив заміну на 55-й хвилині, замінивши А. Бейсебекова на І. Куата. Ця заміна надала нових сил казахстанській команді і вплинула на динаміку гри. Фінляндія була сповнена рішучості зберегти свою перевагу, але зіткнулася з новими проблемами: на 72-й хвилині жовту картку отримав Р. Іванов. Переломний момент у матчі настав на 77-й хвилині, коли у ворота Казахстану було призначено пенальті. Б. Зайнутдінов упевнено реалізував пенальті, зрівнявши рахунок.

Незабаром після цього Фінляндія зробила дві заміни, замінивши на 78-й хвилині Р. Тейлора на Б. Каллмана і Т. Пуккі на М. Форсса. Матч продовжував залишатися напруженим, жовті картки отримали гравці збірної Казахстану М. Самородов на 80-й хвилині і Ю. Вороговський на 82-й хвилині. На 86-й хвилині Казахстан також здійснив заміни: замість М. Самородова і А. Аймбетова з’явилися Б. Каіров і Є. Тапалов. Тапалов. Фінляндія відповіла своїми замінами на 89-й хвилині: замість П. Сойрі з’явився Н. Алхо, а замість Я. Уронена — Р. Єнсен. Однак остаточне слово залишилося за Казахстаном, який забив переможний гол на 90-й хвилині зусиллями Б. Зайнутдінова. На останніх хвилинах матчу емоції були високі: жовті картки отримали гравці збірної Казахстану Л. Скворцов і Р. Оразов. Матч між збірними Фінляндії та Казахстану продемонстрував напружений характер відбіркових матчів чемпіонату Європи. Фінляндія потужно розпочала матч, ведучи в рахунку в перерві, але Казахстан виявив велику стійкість і в другому таймі дав гідну відсіч. Перемога стала свідченням їхньої рішучості та вміння долати труднощі. Обидві команди продемонстрували чудову футбольну майстерність і провели вирішальні заміни, що вплинули на хід гри. Олімпійський стадіон Гельсінкі став гідним місцем проведення цього захопливого поєдинку. Це був захопливий матч, який надовго залишиться в пам’яті вболівальників обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фінляндія — Північна Ірландія, Казахстан — Сан-Марино.