Сербія — Чорногорія — 3:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-10-17 23:48 17 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Сербії та Збірна Чорногорії. Сербия ... Сербія — Чорногорія — 3:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

17 жовтня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Сербії та Збірна Чорногорії.

Сербия - Черногория - 3:1. Евро-2024. Обзор матча, статистикаСербия - Черногория - 3:1. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Сербія — Чорногорія — 3:1 (1:1)
Голи: Мітровіч (9), Мітровіч (73), Тадич (77) — Йоветіч (36)

Предупредження: Гудель (49), Савіч (59), Володимир Йовович (88), Томашевич (89)

Огляд матчу Сербія — Чорногорія:

Сербія здобула перемогу над Чорногорією у відбірковому матчі чемпіонату Європи Футбольний матч між збірними Сербії та Чорногорії був довгоочікуваною подією у кваліфікації чемпіонату Європи. Гра проходила на стадіоні «Райко Мітіч», команди продемонстрували свою майстерність і рішучість упродовж усієї гри, що призвело до захопливого матчу, який завершився з рахунком 3:1 на користь Сербії. Перший тайм почався з того, що обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. Сербія вийшла вперед уже на 9-й хвилині, коли Александар Мітровіч забив блискучий гол, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. Однак Чорногорія проявила стійкість і дала відсіч: на 31-й хвилині замість Рісто Радуновича на заміну вийшов Андрія Вукчевич. Рішучість чорногорців принесла свої плоди: на 36-й хвилині Стеван Йоветич забив гол, зрівнявши рахунок до 1:1 перед перервою. У перерві команди перепочили, внісши необхідні тактичні корективи, щоб отримати перевагу в другому таймі. На початку другого тайму Сербія зробила дві заміни на 46-й хвилині: Іван Іліч і Філіп Младеновіч замінили Сергія Мілінковіча-Савіча і Філіпа Костича відповідно. Ці кадрові зміни надали сербській команді нових сил, і вона швидко повернула собі контроль над грою. На 49-й хвилині Неманья Гудель отримав жовту картку, поставивши свою команду під загрозу можливого дисциплінарного покарання.

Чорногорець Саво Савич також отримав попередження на 59-й хвилині, що свідчить про інтенсивність гри. По ходу гри Сербія продовжувала домінувати, і на 73-й хвилині Александр Мітровіч забив свій другий гол у матчі, забезпечивши своїй команді солідну перевагу. Чорногорія спробувала відповісти другою заміною, випустивши замість Володимира Йововича Деяна Камая. Сербія закріпила свою перемогу на 77-й хвилині, коли Душан Тадич влучив у сітку воріт, ще більше збільшивши перевагу та забезпечивши комфортний відрив. Сербська команда продемонструвала свою майстерність і командну взаємодію, і чорногорці насилу намагалися повернутися в гру. У заключній стадії матчу обидві команди провели додаткові заміни, щоб ввести в гру свіжі сили і тактику. На 85-й хвилині у складі чорногорців з’явилися Младен Тучі та Марко Янкович, а на 88-й хвилині — Еміль Куч, які відчайдушно намагалися врятувати результат. Однак було вже надто пізно: під час напруженого поєдинку чорногорські футболісти отримали жовті картки на останніх хвилинах зустрічі. Сербія також зробила останню заміну: на 90-й хвилині Андрія Живкович замінив Сашу Бабича. Коли пролунав фінальний свисток арбітра, Сербія здобула перемогу з рахунком 3:1. Гра продемонструвала рішучість і майстерність обох команд, але саме Сербія взяла гору і здобула важливу перемогу у своїй відбірковій кампанії до чемпіонату Європи. Ця перемога, безсумнівно, підняла бойовий дух сербської команди, що просувається до своєї мети — кваліфікації на турнір.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сербія — Болгарія, Чорногорія — Литва.