Оболонь — Зоря — 2:4. Чемпіонат України, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-10-20 18:57 20 жовтня відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Оболонь (Київ) і ... Оболонь — Зоря — 2:4. Чемпіонат України, 11-й тур. Огляд матчу, статистика

20 жовтня відбувся один із матчів 11-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Оболонь (Київ) і Зоря (Луганськ).

Оболонь - Заря - 2:4. Чемпионат Украины, 11-й тур. Обзор матча, статистикаОболонь - Заря - 2:4. Чемпионат Украины, 11-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 11-й тур

Оболонь (Київ) — Зоря (Луганськ) — 2:4 (2:2)
Голи: S. Суханов (20), S. Суханов (28) — E. Герреро (5), E. Герреро (38), Батагов (74), Антюх (88)

Попередження: K. Aziangbe (24), Y. Прокопенко (25), V. Дубко (41), Батагов (71), Jordan (77)

Огляд матчу Оболонь — Зоря:

На «Оболонь-Арені» відбувся захопливий футбольний матч між командами «Оболонь-Бровар» та «Зоря Луганськ» у рамках Прем’єр-ліги. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і цілеспрямованість упродовж усієї гри, що призвело до захопливого видовища для вболівальників. У перерві рахунок був рівним — 2:2, що свідчить про суперництво та атакувальну майстерність обох сторін. Луганська «Зоря» повела в рахунку вже на 5-й хвилині, коли Е. Герреро ударом з лінії штрафного вразив ворота суперника. Однак на 20-й хвилині «Оболонь-Бровар» відповіла голом С. Суханова, зрівнявши рахунок. Суханова, зрівнявши рахунок. Матч був наповнений активністю, напруженістю та великою кількістю жовтих карток. На 24-й хвилині попередження отримав К. Азіангбе з луганської «Зорі», а на 25-й хвилині — Ю. Прокопенко з «Оболоні-Бровар». На 28-й хвилині «Оболонь-Бровар» заробила пенальті, який майстерно реалізував С. Суханов, вивівши свою команду вперед. На 38-й хвилині луганська «Зоря» знову продемонструвала свою майстерність в атаці, коли Герреро забив свій другий гол у матчі, і команди пішли на перерву в рівних складах. Другий тайм пройшов у напруженій боротьбі: на 56-й хвилині луганська «Зоря» зробила першу заміну — замість К. Азіангбе вийшов Д. Нагнойний. На 57-й хвилині «Оболонь-Бровар» відповіла своєю заміною — замість С. Суханова, який забив гол. Суханова вийшов І. Краснопір. Гра продовжувала проходити в гострій боротьбі, обидві команди прагнули перемоги.

На 64-й хвилині «Оболонь-Бровар» зробила ще дві заміни, замінивши В. Дубка на Р. Черненка. Ближче до кінця гри напруження не слабшало. На 71-й хвилині А. Батагов із луганської «Зорі» отримав жовту картку. Однак він швидко відскочив назад і на 74-й хвилині забив гол, забезпечивши своїй команді впевнену перевагу. На 77-й хвилині стався драматичний момент: Джордан із луганської «Зорі» також отримав попередження. Після цього команда зробила другу заміну, замінивши П. Міцина на Д. Міцина на Д. Мишньова. «Оболонь-Бровар» спробувала врятувати очко, випустивши на 80-й хвилині замість В. Груші Р. Тарануху. Остання заміна в матчі була проведена «Оболонню-Бровар» — на 80-й хвилині С. Косовський змінив О. Слободяна. Однак у луганської «Зорі» залишався ще один момент, коли на 88-й хвилині було призначено пенальті. Д. Антюх, вийшовши з воріт, спокійно реалізував пенальті, збільшивши свою перевагу. В останні хвилини гри луганська «Зоря» провела третю й останню заміну: на 90-й хвилині І. Снурніцин замінив І. Джордана. З фінальним свистком луганська «Зоря» здобула переконливу перемогу з рахунком 4:2. Матч продемонстрував суперництво й азарт, якими славиться Прем’єр-ліга. Обидві команди продемонстрували свої атакувальні здібності, і в підсумку луганська «Зоря» взяла три очки. Футбольні вболівальники отримали задоволення від захопливого поєдинку на «Оболонь-Арені» і з нетерпінням очікують наступного туру чемпіонату.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: ЛНЗ — «Оболонь», «Зоря» — «Полісся».